Суспільство > На Житомирщині памперси і презервативи не подорожчали

На Житомирщині памперси і презервативи не подорожчали


12-08-2011, 19:02.
Запровадження ПДВ на соціально значимі групи лікарських товарів (памперси, пелюшки, презервативи), аж ніяк не має зашкодити українським споживачам.

Такого висновку було досягнуто в результаті зустрічей керівників податкових органів Житомирської області з керівниками 4 найбільших аптечних мереж (ТОВ «Первоцвіт-фарм», Новоград-Волинська ЦМРА № 217, ПП фірма «Санітас», ТОВ «Фармія»).

Підтвердженням того, що в області не допущено необґрунтованого підвищення цін на лікарські засоби, по яких скасована пільга з ПДВ, стали результати проведеного податківцями області впродовж останніх двох днів моніторингу цін в 17 аптечних закладах та в 2 супермаркетах. Проведеним моніторингом збільшення цін на зазначені лікарські засоби в порівнянні з цінами станом на 1 серпня 2011 року не встановлено.

Загалом на території Житомирської області зареєстровано 118 суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію лікарських засобів і виробів медичного призначення в мережах аптечних закладів. До 939 аптечних закладів області входять 265 аптек, 122 аптечних кіосків, 552 аптечних пунктів.


Інтернет-видання "Житомирський Меркурій"

Повернутися