Суспільство > Циркові артисти з Японії в лікарнях Житомирщини

Циркові артисти з Японії в лікарнях Житомирщини


24-09-2010, 14:22.
З 27 вересня по 01 жовтня 2010 року на Житомирщині перебуватиме делегація японської організації «Hospital Clowns» (Клоуни для лікарні). Вже три роки члени цієї благодійної організації опікуються хворими дітьми Житомирщини, які знаходяться в лікувальних закладах м.Житомира та області.
Метою їх перебування на Житомирщині є бажання японських клоунів-волонтерів прийти до дітей, котрі самі не можуть завітати до цирку, принести їм радість та сміх, котрі допоможуть в лікуванні.

Програма цьогорічного перебування включає в себе візит в обласну дитячу лікарню, полікліничне відділення центральної міської дитячої лікарні, будинок дитини та одноденний візит в смт. Народичі, де японські друзі завітають до дитячого відділення районної лікарні, дитячого садка «Сонечко» та загальноосвітньої школи.

«Діти мають відчувати, що і в цирку і в лікарняній палаті головним є саме вони. І нам дуже приємно бачити, що маленькі українці надзвичайно щирі й відкриті, йдуть першими на контакт. Це справжнє задоволення для нас артистів»- ділився своїми спогадами керіник організації Омуне-сан.

Повернутися