Суспільство > Чи буде тепло в оселях житомирян?

Чи буде тепло в оселях житомирян?


30-09-2010, 08:28.
Газовики заявили, що не подадуть газ тепловикам, поки ті повністю не розрахуються з боргами.
На підприємстві «Газ Україна» відзначають, що договори з тепловиками на забезпечення природним газом у новому опалювальному сезоні будуть укладатися лише за умови оформлення актів звірки з компанією і 100% розрахунків за спожитий газ. І тільки після цього комунальникам будуть виділяти покладені кубометри блакитного палива.

Газівники дуже стурбовані загальним незадовільним станом розрахунків комунальників, передають у прес-службі НАК «Нафтогаз Україна».

Так, станом на 24 вересня борг тепловиків, без урахування «Київенерго», за спожитий в 2008-2010 роках газ складає 4,65 мільярда гривень.

Більше за все повинні в Дніпропетровській (821 мільйон гривень), і Донецькій (773 мільйона гривень) областях.

Більш скромні борги, але все ж борги є у Харківській, Луганській, Одеській, Запорізькій, Житомирській, Львівській, Київській, Рівненської областей, а також АР Крим.

Столична енергокомпанія «Київенерго» за 2008-2010 роки заборгувала ДК «Газ України» понад 523 млн гривень.

На 100% забезпечили розрахунки підприємства у Миколаївській та Чернівецькій областях, на 96% - Полтавської, на 92% - Черкаської, на 90% - з Львівської областей.

ДК «Газ України» підкреслює, що вартість спожитого газу повинна бути повністю (стовідсотково) оплачено до кінця вересня.

Поки ж теплові підприємства марно намагаються стягнути гроші через суд, подаючи 200-300 позовів щомісяця, але суди настільки завантажені, що розглядають їх з затримкою на пару місяців. Що цікаво, тепловики вважають, що основна маса боржників аж ніяк не бідні люди, і основна причина боргів - платіжна недисциплінованість нашого народу.

Повернутися