Суспільство > Громадська рада при Житомирській ОДА створить суспільно-аналітичний сайт

Громадська рада при Житомирській ОДА створить суспільно-аналітичний сайт


2-02-2012, 10:48.
1 лютого у Житомирі відбулись збори Громадської ради – консультативно-дорадчого органу, що був створений при Житомирській облдержадміністрації 27 січня 2011 року.

До складу Ради увійшли представники 90 громадських об’єднань Житомирщини. Орган складається з 11 профільних комісій, секретаріату та правління.
«Заснуванням Громадської ради було започатковане створення механізму впливу громадськості на владу. Житомирська область перша і поки що єдина в Україні, яка має майданчик, на якому відбувається ефективний діалог між владою та громадою», - наголосив голова Громадської ради Олег Умінський.

Він окреслив основні результати діяльності очолюваного ним органу за 2011 рік.

Так, Громадською радою були внесені пропозиції до Програми економічно-соціального розвитку Житомирщини на 2012 рік, зокрема, про поводження з твердими побутовими відходами в області, ініційовано створення реабілітаційного центру для дітей з девіантною поведінкою, піднято питання про відновлення авіаційного сполучення з обласним центром та функціонування аеропорту Житомира тощо.

Також Олег Феліксович повідомив, що Громадська рада має створити суспільно-аналітичний сайт, де висвітлюватиметься діяльність органу.
Про плани на 2012 рік розповів заступник голови Громадської ради Володимир Піньковський.

В цьому році дорадчо-консультативний орган планує провести низку круглих столів: «Використання бюджетних коштів, виділених на фінансування чорнобильських програм на Житомирщині», «Співпраця громадян з правоохоронними органами щодо антикорупційниї дій», «Результати моніторингу комплексної програми щодо профілактики злочинності у 2011-2015 роках», «Поводження з твердими побутовими відходами» тощо.

Озвучений В. Піньковським план діяльності Громадської ради на 2012 рік голосуванням членів органу було прийнято за основу.

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися