Суспільство > 200 кущів троянд забуяє на вулицях Житомира

200 кущів троянд забуяє на вулицях Житомира


2-04-2012, 09:36.
Понад 200 кущів троянд невдовзі з’являться по вулицях Житомира. Про це 31 березня повідомив міський голова Володимир Дебой. Квіти збираються висадити, як тільки температурний режим нормалізується і не становитиме загрози для рослин.

За словами керівника міста, місця визначатимуть відповідно до рекомендацій КП «Зеленбуд», на тих територіях, де найбільш імовірне збереження насаджень та догляд за ними.

Володимир Дебой зазначив, що цьогоріч продовжуватиметься курс на озеленення та уквітчання міста, а також облаштування парків і скверів.

Зокрема, буде відновлено роботу фонтану «Людина і космос» на площі Польовій, відновлять зовнішнє освітлення скверу біля цього фонтану, а сквер по вулиці Щорса прикрашатиме металева композиція «Дівчина Весна». Адже у Житомирі таких мальовничих куточків, як відновлений сквер на Замковій горі, сквер у парку «30-річчя перемоги» має бути більше, – упевнений міський голова.

31 березня у сквері біля фонтану та в районі кінотеатру «Космос» на площі Польовій прибирали сміття, а також саджали та підбілювали дерева.

Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради

Повернутися