Суспільство > У Житомирі триває міський етап гри-випробування "Школа безпеки"

У Житомирі триває міський етап гри-випробування "Школа безпеки"


19-04-2012, 09:43.
18-19 квітня у Житомирі тривають змагання Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

Гра-випробування «Школа безпеки» проводилася з метою пропаганди здорового способу життя, навчання дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути у повсякденному житті, а також пропаганда і популяризаціїя основ безпеки життя, підготовки до служби в Збройних Силах України, а т акож виявлення кращих та найсильніших команд серед загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Участь школярів у змаганнях сприяє формуванню в них комплексу навичок, умінь діяти індивідуально та колективно в різних екстремальних ситуаціях, вихованню працелюбності, чесності, відваги, дисциплінованості, вдосконаленню фізичного розвитку.

Змагання Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» серед загальноосвітніх навчальних закладів міста проводяться в три етапи:
перший етап – шкільні змагання (на базі своїх навчальних закладів);
другий етап – районні змагання між командами учбових закладів районів міста
третій етап – міські змагання, в яких беруть участь команди –переможниці, що зайняли, відповідно, І та ІІ місця на районних змаганнях.

Міські змагання сьогодні відбувались на базі загальноосвітньої школи №17. Гра-випробування «Школа безпеки» проводиться за підтримки управління освіти та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

19 квітня змагання буде продовжено на базі санаторію «Лісний берег» та визначено переможців міського етапу гри «Школа безпеки»

Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради

Повернутися