Суспільство > У Житомирі погодили план святкування 67 річниці Дня Перемоги

У Житомирі погодили план святкування 67 річниці Дня Перемоги


26-04-2012, 09:59.
25 квітня в прес-центрі міської ради відбулась нарада заступника міського голови Закусила П.І. з активом ветеранських організацій міста.

На нараді обговорили питання підготовки святкування 67 річниці Дня Перемоги та процес виконання пропозицій та зауважень, висловлених учасниками міського пленуму ветеранських організацій.

Петро Іванович наголосив, що для реалізації пропозицій ветеранів міста міською радою здійснено низку конкретних кроків, перед усім велику увагу приділили проблемам пов’язаним із лікуванням та забезпеченням ліків ветеранів війни та прирівняних до них категорій:

«Сьогодні під диспансерним наглядом перебуває 6963 ветерани війни, у стаціонарах лікарень визначено 29 палат (91 ліжко) для їх лікування. Також проводиться медикаментозне забезпечення ветеранів війни на амбулаторному етапі через аптеку КП «Фармація» №2 та аптечні пункти №3, №4 та №10.»

За пропозиціями ветеранів було відновлено роботу тролейбусних маршрутів №4 та №4-а. За І квартал 2012 року ветеранам війни для оздоровлення було надано 34 путівки в санаторій «Диниші».

Також із ветеранами було погоджено план святкування 67 річниці Дня Перемоги.

Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради

Повернутися