Суспільство > У Житомирі пройшов чемпіонат області з пожежно-прикладного спорту

У Житомирі пройшов чемпіонат області з пожежно-прикладного спорту

21-05-2012, 17:28.
У спорткомплексі 1-ї самостійної державної пожежної частини (СДПЧ-1) м. Житомира відбулося підбиття підсумків чемпіонату області з пожежно-прикладного спорту, присвяченого пам’яті Володимира Герговського. Протягом трьох днів тривали змагання серед сорока двох команд професійних пожежних частин (ППЧ), а також між дитячими (юнацькими) командами.

Учасниками другого дня чемпіонату стали команди воєнізованих пожежних частин (ПЧ). Переможцем змагань у подоланні 100-метрової дистанції став Р. П. Пастушенко (СДПЧ-1), друге місце зайняв В. Ю. Лавриненко (СДПЧ-13 Малин), а третє посів В. М. Громнадський (СДПЧ-1).

В останній день чемпіонату у змаганнях зійшлися команди професійних ПЧ, кращими з яких у загальному підсумку стали команди ППЧ-56 Бердичів (І місце), ППЧ-19 Чоповичі (ІІ місце) та ППЧ-32 Іршанськ (ІІІ місце).

За підсумкам першого дня змагань, перемогу здобула команда юнаків із м. Житомира, друге місце посіла команда Житомирського району, а третє – м. Бердичева.

Переможців триденних змагань нагороджували Борис Андрійович Чумак, голова благодійного Фонду «Пожежні Чорнобиля», та Володимир Васильович Бачинський, полковник служби цивільного захисту, перший заступник начальника територіального управління МНС України в Житомирській області. Кращі спортсмени-пожежники отримали дипломи, медалі, кубки та цінні призи.