Суспільство > 27 травня у Житомирі буде "Велоднем"

27 травня у Житомирі буде "Велоднем"


22-05-2012, 11:34.
27 травня велосипедисти міста Житомира вже вшосте приєднаються до всеукраїнської акції «Велодень», який проходитиме у понад 30 містах України.

Минулого 2011 року відзначити цей символічний день зібралось понад 350 житомирян. З кожним роком зростає чисельність прихильників велосипеду в нашому місті.

«Велодень» – всеукраїнська акція, яка об’єднує тисячі велосипедистів у спільному велопробігу центральними вулицями своїх міст. Щорічний велопарад збирає прихильників двоколісного транспорту з метою пропаганди здорового та активного способу життя, екологічної альтернативи міському авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів у містах України. Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок у громадських місцях.

Дата проведення «Велодня-2012» у Житомирі – 27 травня.

Попередня програма заходу:
10:00-11:00 – збір учасників на майдані Соборному (поблизу Драмтеатру);
11:00-11:45 – Проїзд колони велосипедистів вулицями міста: майдан Соборний – вул. Перемоги – вул. Лесі Українки – вул. Щорса – вул. Київська – Вокзал (кільце під мостом) – вул. Київська – вул. Мануїльського – вул. Дмитрівська – вул. І. Франка – вул. В. Бердичівська – майдан Корольова.
12:00 – Урочистості, змагання, конкурси на майдані Корольова.

Житомирський велоклуб (www.velo.zt.ua) та Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Центр розвитку туризму» запрошують всіх бажаючих приєднатися до велосипедного руху в м. Житомирі та разом відзначити «Велодень-2012».

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися