Суспільство > У Житомирі презентували Туристичний довідник до Євро-2012

У Житомирі презентували Туристичний довідник до Євро-2012


8-06-2012, 15:38.
8 червня у Житомирі презентували Туристичний довідник області, підготовлений управлінням культури і туризму облдержадміністрації у співпраці з ЖОМГО «Центр розвитку туризму» з нагоди Євро-2012.

«Дуже прикро, що країна в цілому та Житомирська область зокрема дуже повільно рухається до створення того, без чого неможливий туризм – без підготовленленої для гостя інформації, - на початку презентації зазначив голова ЖОМГО «Центр розвитку туризму» Микола Костриця. - Так, Житомирщина історично та географічно не є таким значним туристичним регіоном як Карпати, Крим, але не варто забувати, що ми знаходимось на транзитних шляхах», - наголосив М. Костриця.

У Житомирі презентували Туристичний довідник до Євро-2012
Видання, що сьогодні представили, складається з 3-х розділів: засоби розміщення, заклади харчування, розважальні заклади та інші місця туристичного інтересу. Інформацію подано українською та англійською мовами.

У Житомирі презентували Туристичний довідник до Євро-2012
Відповідний формат путівника не дозволив розмістити усі заклади того чи іншого району, зазначають автори видання, тому пріоритет надавався закладам, розташованим поблизу важливих туристичних об'єктів, на шляху слідування туристів. Інформація, що міститься у довіднику, буде також відображена на сайті www.tourist.zt.ua.

У Житомирі презентували Туристичний довідник до Євро-2012
На презентацію свого дітища автори запросили представників об'єктів туристичної інфраструктури області: АЗС, готелів, закладів харчування, музеїв, вокзалів, туристичних підприємств, - яким передали частину тиражу Туристичних довідників для безкоштовного розповсюдження серед туристів та відвідувачів Житомирщини.

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися