Суспільство > Народний депутат України Леся Оробець говорила із студентами про життя

Народний депутат України Леся Оробець говорила із студентами про життя


8-10-2010, 17:56.
Перебуваючи з візитом у Житомирі народний депутат України Леся Оробець зустрілась з студентами Житомирського державного університету ім. І. Франка.
"Я вас тут не тримаю,- відразу заявила Леся, - і якщо ви знаєте більш тепле місце, і вам там цікавіше, то двері відчинені". Але заінтриговане студентство не поспішало скористатись запропонованою свободою, про що в подальшому не пошкодувало.

Тендітна жінка на високих підборах спілкувалась без мікрофона, і з перших же хвилин зуміла налаштувати зал на рівноцінне спілкування. Студенти питали, Леся Оробець відповідала: як жінка, як колишня студентка, як депутат. Питання обговорювались різні, від глобальних - як нам краще жити, до конкретних - як студенту знайти роботу, не тільки добре оплачувану, але й до душі.
Що стосується роботи, то Леся Оробець, яка дев'ять разів шукала роботу, радить:"Приходиш на роботу і кажеш, я готовий місяць працювати за 50 баксів, можете мені взагалі не платити, але я буду працювати. Я візьму на себе багаточисельні обов'язки та відповідальність. Своєю молодою енергією та недоспаними ночами, вмінням говорити на іноземних мовах я готовий допомогти вашій фірмі досягти успіху, "Повірте в мене". Після такої енергійної поради щодо працевлаштування Леся додала, що довго працювати за просто так шкідливо, потрібно оговорити конкретний термін на який ви безкоштовні та зуміти показати за цей час все чого варті.

Повернутися