Суспільство > ЖДУ ім. І. Франка отримав подяку від Посольства Франції в Україні

ЖДУ ім. І. Франка отримав подяку від Посольства Франції в Україні


16-07-2012, 17:28.
Днями ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка Петро Саух отримав лист від аташе з питань університетського та наукового співробітництва Гійома Колена відділу культури та співробітництва Посольства Франції в Україні, повідомляють у прес-центрі ЖДУ ім. І.Франка.

У листі від імені посольства Франції в Україні, Франзузького інсититут в Україні, організаиорів та учасників Четвертої міжнародної літньої школи соціальної науки в Україні висловлюється щира подяка за допомогу в найкращій організації літньої школи, яка відбулася на теренах ЖДУ імені Івана Фарнка.

Крім того, Гійом Колен відзначив злагоджену працю та постійну готовність у вирішенні всіх адміністративних та життєвих питань під час проведення літньої школи проректора з соціально-економічних питань і міжнародного співробітництва Петра Кухарчука, всього колективу відділу міжнародних зв’язків, доброзичливість і відповідальність директора Інституту іноземної філології ЖДУ імені Івана Франка Ангеліни Сингаївської, всього колективу інституту за активну участь у проведенні дискусій та підготовці програми викладача університету і лектора школи Вікторії Венгерської.

«Прошу передати подяку всьому колективу Вашого закладу та сподіваюся на можливість створення нових спільних успішних проектів», - написав аташе з питань університетського та наукового співробітництва Посольства Франції в Україні.

Наразі ЖДУ імені Івана Франка в очікуванні чергових українсько-французьких, французько-українських програм від Посольства Франції в Україні.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися