Суспільство > На утилізацію пестицидів в Житомирській області виділено 16 мільйонів бюджетних коштів

На утилізацію пестицидів в Житомирській області виділено 16 мільйонів бюджетних коштів


27-07-2012, 15:19.
Чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко провів 26 липня.

Члени комісії обговорювали питання про стан пожежної безпеки ринків області, виконання комплексного плану заходів із забезпечення техногенно-екологічно безпеки на хімічно-небезпечних об’єктах регіону на 2008–2013 роки, порушення охоронних зон газових мереж та їх забудови, забезпечення сталого функціонування об’єктів газотранспортної системи, стан поводження з промисловими та побутовими відходами, про організацію забезпечення санітарного й епідемічного благополуччя населення у літній період 2012 року, а також додатково винесене на розгляд питання про стан загибелі людей на водних об’єктах Житомирщини.

Коло пріоритетних питань окреслив Микола Олещенко. Головними з шести розглянутих він виділив питання, пов’язані зі станом пожежної безпеки у закладах торгівлі й екосистемах області, поводження з твердими побутовими відходами та забезпечення літнього відпочинку житомирян.

«Повертається суха спекотна погода. 1770000 га лісів області, – це передусім хвойні породи дерев, які мають суху хвойну лісову підстилку та зелену хвою, що є однаковою мірою пожежонебезпечним. Тому ми знову акцентуємо увагу всіх органів державної влади, до компетенції яких належить застереження таких пожеж, бути пильними до погодних умов та профілактики. Щодо поводження з твердими побутовими відходами, то за спекотної погоди є ризик активізації сміттєзвалищ, що виникають навколо населених пунктів області, – можливі підпали, задимлення. Щоб унеможливити такі ситуації, нами вживаються усі можливі запобіжні заходи, – коментує загальну ситуацію заступник очільника області. – Сьогодні ми запросили також керівників ринків. У проміжку між попереднім і сьогоднішнім засіданнями проведено 500 перевірок торгових закладів. Є багато приписів, що стосуються насамперед недоліків дотримання протипожежної безпеки у торгових закладах Житомирщини».

Микола Миколайович також зазначив, що з державного бюджету виділено 16 млн. грн. на вивезення й утилізацію пестицидів та інших невідомих отрутохімікатів.

Прес-служба Житомирської ОДА

Повернутися