Суспільство > Борець з Житомирщини Валерій Андрійцев здобув "срібло" на Олімпіаді-2012

Борець з Житомирщини Валерій Андрійцев здобув "срібло" на Олімпіаді-2012


13-08-2012, 12:57.
В останній день Ігор ХХХ Олімпіади в Лондоні завершилися змагання з вільної боротьби у двох вагових категоріях. У вирішальній сутичці вагової категорії до 96 кг уродженець Малина Житомирської області Валерій Андрійцев поступився представнику США Якобу Стефену Варнеру і в такий спосіб здобув срібну медаль.

Перший період наш борець програв з мінімальним рахунком 0:1. Натомість у другому Андрійцев зміг виштовхати суперника за межі килима для боротьби, після чого й сам опинився там.

Судді з незрозумілих причин вирішили віддати очко американцю. Але ще більше здивували тренери Андрійцева, які чомусь не наважилися подати протест в ситуації, коли все було більш, ніж очевидно. У підсумку другий період закінчився з тим самим рахунком – 0:1 – і «золото» здобув американець.

Єдина медаль наших борців стала п’ятою срібною та 20-ою загалом для України на ХХХ Олімпійських Іграх у Лондоні-2012. У медальній скарбничці «синьо-жовтих» стало 6 золотих, 5 срібних та 9 бронзових нагород, з якими Україна посіла 14 місце.

О. Закулісний, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


Повернутися