Суспільство > Срібного призера Олімпійських ігор В. Андрійцева нагородять відзнакою "Честь і слава Житомирщини"

Срібного призера Олімпійських ігор В. Андрійцева нагородять відзнакою "Честь і слава Житомирщини"


20-08-2012, 18:20.
20 серпня у Житомирі відбулася прес-конференція срібного призера ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні Валерія Андрійцева.

Нагадємо, в останній день Ігор ХХХ Олімпіади в Лондоні завершилися змагання з вільної боротьби у двох вагових категоріях. У вирішальній сутичці вагової категорії до 96 кг уродженець Малина Житомирської області Валерій Андрійцев поступився представнику США Якобу Стефену Варнеру і в такий спосіб здобув срібну медаль.

Свою нагороду В. Андрійцев вважає перемогою усіх, хто причетний до її здобуття. «У цій справі дрібниць не буває», - каже олімпієць.

Разом зі своїм вихованцем на захід прибули і його наставники: Заслужений тренер України, перший тренер срібного призера цьогорічних Олімпійських ігор Анатолій Задорожний та Заслужений тренер України Ігор Малинський.

А. Задорожний зазначив, що в області, окрім самого обласного центру, не існує умов для підготовки спортсменів такого рівня, як Андрійцев. За словами Анатолія Задорожного, у Малинській районній дитячо-юнацькій спортивній школі працює один тренер, коли потрібно мінімум 4-5. Для тренувань є лише один килим, а саме приміщення спортивної школи знаходиться в недобудованому стані. «Це жах. Страшне діло», - характеризує тренер умови Малинської спортивної школи.

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук пообіцяв, що школу добудують. За його словами, фінансування на Олімпійський рух збільшилося у п’ять разів, а після перемоги земляка збільшиться ще у п’ять разів.

Голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський повідомив, що 22 вересня, під час урочистого засідання до святкування 75-річчя області, Валерію Андрійцеву вручать високу нагороду – «Честь і слава Житомирщини».

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися