Суспільство > ЖДУ ім. І. Франка цього літа відправив на море 46 своїх студентів

ЖДУ ім. І. Франка цього літа відправив на море 46 своїх студентів


22-08-2012, 11:51.
Щороку Житомирський державний університет імені Івана Франка надає всебічні можливості для забезпечення літнього відпочинку та оздоровлення своїм студентам, працівникам та їх сім’ям.

Як повідомляє прес-центр університету, влітку 2012 року 46 студентів ЖДУ імені Івана Франка відпочивали у спортивно-оздоровчому таборі селища Лазурне Херсонської області. Згідно університетського положення про оздоровлення студентів в першу чергу студентським профкомом ЖДУ імені Івана Франка путівки були надані франківцям пільгових категорій – сиротам, інвалідам, - а також студентам-активістам, відмінникам навчання, за станом здоров’я.

Крім того, серед студентів ЖДУ імені Івана Франка є й такі, які працюють та відпочивають одночасно. Так, 17 третьокурсників працює з дітьми у Міжнародному дитячому центрі «Артек», 10 у Всеукраїнському дитячому центрі «Молода гвардія», 40 в оздоровчому центрі «Сонячний» Одеської області, 190 в оздоровчому таборі «Берег» поблизу Алушти і 29 в санаторно-оздоровчому центрі «Ласпі» (Севастополь). Вони працюють вихователями, вожатими, керівниками гуртків та інструкторами з фізичного виховання.

У свою чергу профком працівників ЖДУ імені Івана Франка надав можливість для 38 осіб пройти десятиденний курс високоефективних немедикаментозних лікувально-профілактичних заходів у соляній печері, 10 осіб отримали допомогу в Обласному медичному центрі вертебрології та реабілітації, а 2 осіб оздоровились у санаторії «Червона калина», що на Рівненщині. Також за клопотанням профкому працівників 25 дітей, чиї батьки працюють у ЖДУ імені Івана Франка, отримали виплати на літнє оздоровлення.

Наразі оздоровлення та відпочинок студентів і працівників ЖДУ імені Івана Франка триває. Тим часом частина студентів-франківців протягом оздоровчої зміни мали чудову нагоду насолодитись прозорим і свіжим, з солонкуватим присмаком моря повітрям, теплим і ласкавим морем, екскурсіями, іграми, конкурсами, дискотеками, спортивними змаганнями, студентською компанією з інших вузів України та смачним триразовим харчуванням – усім, що потрібно для незабутнього літнього студентського відпочинку. Професорсько-викладацький склад та обслуговуючий персонал ЖДУ імені Івана Франка отримав якісне лікування, реабілітаційну допомогу та набрався сил для забезпечення високоякісного навчально-виховного процесу.

За інформацією прес-центру ЖДУ ім. І. Франка

Повернутися