Суспільство > Голова студентського братства ЖДУ ім. І. Франка стала однією з "Лідерів 21 століття"

Голова студентського братства ЖДУ ім. І. Франка стала однією з "Лідерів 21 століття"


22-08-2012, 15:50.
Голова студентського братства Житомирського державного університетут імені Івана Франка взяла участь у Міжнародній школі студентського самоврядування країн СНД «Лідер 21 століття».

Як повідомляє прес-центр університету, голову студентського братства ЖДУ імені Івана Франка, студентка соціально-психологічного факультету Юлія Покотило було запрошено на Міжнародну школу студентського самоврядування країн СНД «Лідер 21 століття».

Цьогоріч Школа проходила 5-11 серпня на території Росії (Ростовська область, узбережжя Азовського моря). До проведення школи було залучено активістів і керівників органів студентського самоврядування країн СНД. Мета школи – розвиток системи студентських організацій та обмін досвідом у сфері студентського самоврядування країн-учасниць СНД.

Голова студентського братства ЖДУ ім. І. Франка  стала однією з "Лідерів 21 століття"
«Я з великим нетерпінням чекала результатів конкурсного відбору! Адже серед 118 заявок мали відібрати лише 25. Проте свято вірила, що діяльність нашого Студентського братства не залишать поза увагою. Ми старанно описували діяльність органу студентського самоврядування нашого університету, проекти та акції! І, як результат, ми пройшли!!! Я з радості ледь до стелі не підстрибнула!!!», - каже Юлія.

Програма Школи визначала шість пріоритетних напрямків роботи: організація діяльності органів студентського самоврядування; студентські трудові загони; студентський спорт; міжнародне молодіжне співробітництво і громадська дипломатія; культурно-масова робота; студентські ЗМІ.

«За весь період перебування в Школі ми жили іншим життям», - поділилась враженнями голова студентського братства ЖДУ імені Івана Франка Юлія Покотило.

За інформацією прес-центру ЖДУ ім. І. Франка

Повернутися