Суспільство > В ЖДУ ім. Івана Франка відкриють виставку "Житомирщина – мій квітучий край"

В ЖДУ ім. Івана Франка відкриють виставку "Житомирщина – мій квітучий край"


27-08-2012, 12:33.
Як повідомляє прес-центр університету, ініціатором відкриття виставки виступив ЖДУ імені Івана Франка спільно із Житомирською обласною організацією Національної спілки художників України. «Мета відкриття виставки – ознайомити житомирян, студентів та гостей університету з незнаними у своєму ж місті, талановитими і знаними в Україні і далеко за її межами митцями. Як не парадоксально, але, створюючи свої шедеври у рідному місті, вони знані лише у культурних колах, а широкому загалові – невідомі взагалі. Митці ніби «варяться» у власному соку. На жаль, сьогодні у Житомирі не відбуваються масштабні мистецькі виставки», – зазначив ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

На «Житомирщині – мій квітучий край» буде представлено понад 60 полотен та скульптур відомих житомирських митців, членів Національної спілки художників України, заслужених та народних художників України. Важливо, що з виставкою зможуть ознайомитися й гості ЖДУ імені Івана Франка, які відвідають святкові заходи до 93-річчя університету.

Під час роботи виставки «Житомирщині – мій квітучий край» в ЖДУ імені Івана Франка можна буде не просто подивитись кращі картини художників, поділитися своїми враженнями про конкретні полотна або ж про виставку в цілому, залишивши їх у книзі відгуків, а й визначити «Кращу картину».

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися