Суспільство > У ЖДУ ім. І. Франка відзначили "Свято Книги"

У ЖДУ ім. І. Франка відзначили "Свято Книги"


4-09-2012, 16:20.
Напередодні Дня знань у Житомирському державному університеті імені Івана Франка в рамках посвяти у студенти першокурсників університету відбулося «Свято книги».

Як повідомляє прес-центр університету, уже традиційний захід ЖДУ імені Івана Франка зібрав митців Житомирщини, бібліотечну спільноту, викладачів, студентів, їх батьків, ветеранів-читачів і небайдужих житомирян.

«Сьогодні книгу витісняє інтернет, мультимедійні засоби. Молодь, на жаль, рідше заходить до бібліотеки, все менше читає книгу. З огляду на це, минулого року університет встановив пам’ятник «Книга, що плаче» і започаткував «Свято книги». Саме у нашому університеті книгу читають, люблять і шанують, адже книга розвиває розум та інформує душу людини. Без неї не може відбутись і сама людина. Книга дає інтелігентність, толерантність та історію», - зазначив ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Цьогоріч програма «Свята книги» передбачала низку заходів: відкриття найсучаснішого читального залу навчально-лабораторного корпусу № 4, обладнаного необхідною комп’ютерною технікою, виставку-презентацію букіністичних видань бібліотеки та художніх робіт студентів ННІ педагогіки «Легенди Полісся» та презентацію «Музею старожитностей», який має понад 4 000 експонатів 19-поч.20.століття

Важливо, що біля центрального корпусу університету відбулася виставка-огляд книжкової продукції низки відомих видавництв: «Рута», «Волинь», «Полісся», «Житомирська обласна друкарня», «Академія», «Смолоскип», «ЦУЛ», «Слово», «Наірі», «Ліра-К», «Генеза», «Либідь», «Кондор», «Новий світ 2000», «Каравела», «КНТ», «Русский фонд содействия» та кафедр університету. Побачив розмаїття книжкової продукції виставки й запрошений на святкування посвяти у студенти першокурсників віце-президент Національної академії педагогічних наук України Володимир Луговий. Він не лише ознайомився з цікавими виданнями виставки, а й встиг придбати деякі з них. «Добре, що у ЖДУ імені Івана Франка є «Свято книги», де можна концентровано побачити нові видання. Сьогодні мені пощастило», - зазначив віце-президент НАПН України Володимир Луговий. Варто зазначити, що пощастило усім відвідувачам виставки-огляду. Вони буквально миттєво, залежно від уподобань, розмели з розкладок найновіші фахові видання, тому додому видавництва поверталися з напівпорожніми валізами.

Свято закінчилось, приватні бібліотеки викладачів та студентів поповнились новими виданнями, а студентство ЖДУ імені Івана Франка стало інтелігентнішим і толерантнішим.

У ЖДУ ім. І. Франка відзначили "Свято Книги"

У ЖДУ ім. І. Франка відзначили "Свято Книги"

У ЖДУ ім. І. Франка відзначили "Свято Книги"


Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися