Суспільство > На День туризму музеї у Житомирі будуть безкоштовні

На День туризму музеї у Житомирі будуть безкоштовні


26-09-2012, 17:13.
27 вересня в Україні відзначають День туризму.

У Житомирі в цей день для молоді буде організовано студентську туристичну естафету на території міського гідропарку.

Організатор свята – управління культури і туризму облдержадміністрації. Святкові заходи проходять за підтримки Житомирського міськвиконкому, ЖФ КІБІТ, ЖМТСК «Полісся», туристичного підприємства «Клуб мандрів «Патріот», Житомирського осередку Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, ЖОМГО «Центр розвитку туризму».

29 вересня з метою популяризації туристичного потенціалу Житомирщини стимулювання розвитку внутрішнього і в’їзного туризму, виховання патріотизму та любові до рідної землі у молоді, в рамках Всесвітнього дня туризму та дня туризму в Україні в місті Житомирі на Новому Бульварі відбудеться обласна туристична виставка-ярмарок «Житомирщина туристична–2012».

До себе на відпочинок житомирян та гостей міста запросять туристичні комплекси, бази відпочинку, садиби зеленого туризму, музеї запросять ознайомитись з новими експозиціями, туристичні клуби закликатимуть молодь до активного відпочинку, а туристичні підприємства запропонують екскурсії, тури на будь-який смак.

Під час виставки буде організовано презентації, акції, дегустації, екскурсії, підведено підсумки відкритого обласного конкурсу фотографії «Житомирщина запрошує» та відзначено переможців конкурсу. З найкращими роботами можна буде ознайомитись на фотовиставці. Протягом дня музеї міста приймають відвідувачів безкоштовно.

За інформацією управління культури і туризму Житомирської ОДА

Повернутися