Суспільство > В Житомирі за 9 місяців 1133 звернення з питань насильства у сім`ї

В Житомирі за 9 місяців 1133 звернення з питань насильства у сім`ї


4-11-2010, 16:21.
3 листопада 2010 року прес-центрі Житомирської міської ради відбулося засідання міської міжвідомчої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, демографічного розвитку та гендерної рівності.

На заході були присутні усі структури, які задіяні у роботі по попередженню насильства в сім’ї: управління у справах сім’ї, молоді та спорту, служба у справах дітей, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, органи внутрішніх справ та громадські організації.

Начальник управління у справах сім"ї, молоді та спорту міської ради Олена Сарно у своєму виступі наголосила на актуальності питання протидії насильству в сім'ї.

«Насильство щодо жінок і особливо насильство в сім’ї – значна проблема для нашої держави. Її масштаби викликають серйозну стурбованість. Оскільки це найбільш прихована форма насильства, немає достовірної статистики про його реальні прояви», - зазначила О.Сарно.

Згідно з оперативними даними за 2008 рік в м. Житомирі надійшло 1391 звернення з питань вчинення насильства у сім’ї, за 2009р. – 1275 звернень, за І півріччя 2010р. – 861 звернення, за 9 місяців 2010 року – 1133 звернення.

Олена Сарно відзначила, що проблема попередження насильства в сім'ї є надзвичайно складною і об'єднує в собі безліч взаємопов'язаних аспектів - соціальних, юридичних, економічних, медичних, психологічних, політичних.

Тому для подолання такого ганебного явища, як насильство в сім'ї, необхідно застосовувати весь комплекс заходів – правового характеру, підтримку і захист жертв, соціальну допомогу.

Зокрема, на засіданні підняте питання про те, що жертви домашнього насильства не завжди знають, куди можна звернутися за допомогою.

Повернутися