Суспільство > Більша половина дорослого населення Житомирської області потерпає від насильства

Більша половина дорослого населення Житомирської області потерпає від насильства


26-11-2010, 14:49.
За даними соціологічного дослідження більша половина дорослого населення Житомирської області зазнають насильство в тій чи іншій формі: 40% фізичне, 32% психологічне, 18% економічне, 11% сексуальне.
На думку опитаних, в області потрібно створювати спеціалізовані заклади. Де жертви насильства отримають психологічну, юридичну та медичну допомогу.

Всі опитувані зазначили що у своєму дитинстві, проживаючи разом із батьками зазнавали фізичного насильства. Як наслідок такого виховання, вони допускають фізичне покарання своїх дітей. Більша половина батьків стверджує що цей метод є допустимий, а 7% вважають його основним методом виховання і регулярно використовують.

За даними Служби в справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації, за 9 місяців поточного року у житомирській області до адміністративної відповідальності притягнуто 36 батьків, та 6 батьків до кримінальної, 41 особу офіційно попередили. В той же час з початку року 228 осіб було позбавлено батьківських прав відносно 285 дітей, 13 дітей було відібрано.

На обліку служби в справах дітей житомирської ОДА, перебуває 84 дитини які зазнали насильства в сім”ї, 63 з них поставлені на облік в цьому році.
Про це йшлося під час прес-конференції, присвяченій старту акції “16 днів проти насильства”, у Житомирському обласному “Клубі реформ”, яка відбулась за участю працівників Управління в справах сім”ї молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, обласного гендерного ресурсного центру Житомирської обласної ради, та центром гендерної освіти Житомирського державного університету ім Івана Франка.

Повернутися