Суспільство > У Житомирі призупинено водопостачання

У Житомирі призупинено водопостачання


1-12-2010, 11:05.
30 листопада 2010 року через заборгованість КП «Житомирводоканал» перед «ВАТ «ЕК Житомиробленерго» за спожиту електричну енергію припинено постачання електроенергії на водопровідні насосні станції третього підйому, які забезпечують водопостачанням житлові будинки мікрорайонів м. Житомира «Польова», «Крошня», «Північно-Західний» та «Богунія».

Знеструмлення вищезазначених об’єктів водоканалу було здійснено працівниками енергопостачальної компанії:
«Богунія» - 1100; «Північно-Західний» - 1400; «Польова» - 1425; «Крошня» - 1510.

Основною причиною відключення є заборгованість КП «Житомирводоканал» перед «ВАТ «ЕК Житомиробленерго» за спожиту електричну енергію в розмірі – 5,9 млн.грн., яка утворилась через невідповідність розміру вартості тарифів на послуги водопостачання та водовідведення фактичним затратам через зростання вартості ціни на енергоносії, матеріали та незадовільний рівень розрахунків бюджетних установ, споживачів І та ІІ групи за надані комунальні послуги з водопостачання та водовідведення.

Дебіторська заборгованість КП «Житомирводоканал» за надані послуги на сьогодні складає – 16,5 млн.грн., у т.ч борг населення – 13,6 млн.грн.

Виконавчим комітетом міської ради вживаються заходи, направлені на відновлення енергопостачання ВНС-ІІІ підйомів шляхом укладання договору на реструктуризацію заборгованості за спожиту ел.енергію та забезпечення поточних платежів КП «Житомирводоканал» за енергоносії.

За матеріалами прес-служби Житомирської міської ради

Повернутися