Вівторок, 7 грудня 2021, 13:13 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

editoreditor

У Бердичеві живе інтелектуал всесвітнього масштабу

5-01-2011, 14:49
Житель Бердичева Мирослав Грінберг прийняв участь у чемпіонаті світу з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" яка проходила у Ізраїлі. У грі приймало участь 80 команд з різних куточків світу.

Проїзд у бердичівському міському транспорті подорожчає до 2-х гривень

5-01-2011, 11:59
Судячи зі всього, бердичівлянам слід очікувати на подорожчання проїзду у громадському транспорті. Про це присутніх на засіданні виконавчого комітету повідомив заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Надто вже довго не переглядалися існуючі тарифи, зауважив посадовець, а тим часом невпинно зростали ціни на усі складові успішної роботи перевізників — паливо, запчастини, тощо.

Антимонопольний комітет України порушив справу за фактом подорожчання бензину

5-01-2011, 11:27
Антимонопольний комітет України (АМК) порушив справу за фактом стрімкого підвищення цін на бензин марок А-95 і А-92 в кінці 2010 і перші дні 2011 основними операторами ринку.

За півроку в Україні настануть кращі часи для бізнесу

4-01-2011, 10:37
Уряд запевняє, що непопулярні реформи невдовзі закінчаться. За словами віце-прем'єр-міністра соціальної політики Сергія Тігіпка, через 4-6 місяців "необхідно буде відкоригувати деякі моменти" нового податкового законодавства.

На новий рік у Житомирі народилось 18 немовлят

1-01-2011, 15:58
У Житомирі в новорічну ніч народилось 18 дітей. В пологовому будинку Центральної міської лікарні №1 та у Житомирському обласному центрі охорони здоров'я матері та дитини перебуває 50 породіль та жінок які очікують щасливої миті. Напередодні новорічних свят у Пологовому будинку № 1 народилось 2 двійні.
В перший день нового року новонароджених та їх матусь привітали Житомирський міський голова Володимир Дебой та його дружина Тетяна.

У Бердичеві, в дитячому садку "Ялинка" відкрився музей новорічної іграшки

30-12-2010, 09:37
У Бердичеві, в дитячому садку "Ялинка" відкрився музей новорічної іграшки. З ініціативою, аби кожен дитсадок Бердичева мав щось подібне, виступив свого часу міський голова. Думка свторити в «Ялинці» музей саме новорічної іграшки прийшла Ніні Бойко.

На засіданні виконкому розглядатимуть проект бюджету Житомира

27-12-2010, 14:43
Завтра, 28 грудня 2010 року о 14.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради. На порядку денному 26 питань. Першим питанням члени виконкому розглядатимуть проект бюджету Житомира на 2011 рік, а вже наступного дня депутатський корпус Житомирської міської ради затвердить бюджет міста.

На Сумщині чоловік викрав Діда Мороза, щоб не бути самотнім

27-12-2010, 14:17
Чоловікові було так сумно, що він поцупив 2-метрового Дідуся Мороза з-під ялинки і пішов з ним гуляти: не оминав жодного нічного магазину, замовляв бажання, і щоб вони справдились - пив.

Підприємці вважають, що максимальна ставка єдиного податку для них з нового року складе 86 гривень

27-12-2010, 12:56
Максимальна ставка єдиного податку для підприємців з нового року складе 86 грн, вважає голова об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан.

"Ставка єдиного податку з 01.01.11 складе 43% від ставки, яку сплачують бізнесмени сьогодні", - сказала Продан, додавши при цьому, що і для юридичних, і для фізичних осіб-підприємців, які сплачують єдиний податок, Податковим кодексом передбачене зниження ставки єдиного податку за рахунок відрахувань до пенсійного та соціальних фондів.

Екс-міністр МВС може провести у в'язниці 10 років за "зловживання службовим становищем"

27-12-2010, 10:43
Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко затриманий у зв'язку з висуненням нового звинувачення за зловживання службовим становищем.

опитування

Питна вода
Освітлення вулиць
Облаштування центра міста
Комунальні тарифи
Цілодобове водопостачанняОксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    грудня 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі