Четвер, 27 січня 2022, 08:18 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Мер Житомира напередодні Нового року поспілкувався з журналістами

31-12-2010, 10:43               
30 грудня 2010 року відбулася прес-конференція Житомирського міського голови Володимира Дебоя.

Міський голова зазначив, що міська влада і посадові особи місцевого самоврядування відкриті і завжди готові до конструктивного спілкування. Робота влади висвітлюватиметься під час прес-конференцій, які проходитимуть щомісяця, зустрічей із представниками ЗМІ та через управління по зв'язках з громадськістю.

Володимир Дебой нагадав, що у минулому році започатковано щорічний міський конкурс “Журналіст року”, вчора на сесії затверджено Положення про акредитацію представників ЗМІ при Житомирській міській раді.

“Ми будемо всіляко сприяти роботі журналістів. У свою чергу - чекаю від представників мас-медіа об’єктивності в поданні інформації про діяльність міської ради та її виконавчого комітету”, - повідомив В.Дебой.

Міський голова також поінформував щодо підготовки головного фінансового документа міста: “У підготовці міського бюджету були задіяні всі підрозділи виконавчих органів міської та районних у місті Житомирі рад, бюджетні та комунальні установи міста, громадські організації, які опрацьовували потребу в коштах в межах чинного бюджетного законодавства”.

Обсяг міського бюджету міста Житомира 2011 року затверджено в сумі 653,5 тис.грн. з урахуванням державних субвенцій, які складають майже 40 відсотків бюджету.

Так як, показники, доведені державою, за якими розраховувались видатки міського бюджету на 2011 рік залишились на рівні 2010 року, сума видатків на утримання 123 бюджетних установ визначена на рівні поточного року (373,9 млн.грн.), але менше визначеної потреби.

Видатки на заробітну плату з нарахуванням збільшені на 7,7 млн.грн. (2,4%), на оплату комунальних послуг та енергоносіїв на 3,8 млн.грн. (9,9%).

Видатки на харчування дітей у дошкільних закладах та школах, хворих у лікарнях, видатки на придбання медикаментів заплановані на рівні показників 2010 року.

Обсяг капітальних видатків в проекті міського бюджету на 2011 рік запланований на 6,0 млн.грн. менше уточненого плану 2010 року.
За рахунок збільшення видатків на заробітну плату та енергоносії зменшились поточні видатки на утримання бюджетних установ (придбання товарів та матеріалів, поточний ремонт, тощо).

Видатки на виконання власних повноважень (на підтримку та розвиток комунальної інфраструктури міста, заходів, пов’язаних з упорядкуванням житлового фонду, ремонтом і утриманням доріг, благоустроєм) передбачені в сумі 53,2 млн.грн., що на рівні поточного року.

Щодо тарифів на житлово-комунальні послуги міський голова повідомив, що у зв’язку із збільшенням ціни на природний газ для населення та ІІ групи споживачів по всій Україні стало гостро питання для всіх підприємств теплоенергетики входження в опалювальний сезон з тарифом, що на 50 – 60 % покриває витрати підприємств. Тарифи на теплову енергію затверджені НКРЕ.

28 грудня 2010 року рішеннями виконавчого комітету (№917 та №918) про впровадження нових тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, які діятимуть з 1 січня 2011 року.

Тарифи на послуги з водопостачання на даний залишаються на рівні діючих. Такі тарифи відшкодовують тільки 70-80% фактичної собівартості. Матеріали на перегляд тарифів знаходяться також в НКРЕ.

Управління по зв"язках з громадськістю міської ради


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі