П'ятниця, 21 січня 2022, 21:57 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Голова Житомирської ОДА Сергій Рижук вручив ключі від автомобілів для слідчого відділу та чергової частини УМВС України в області

11-01-2011, 09:31               
10 січня в УМВС України в Житомирській області відбулася неординарна подія. На нараду керівників органів та підрозділів УМВС завітав голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук. Приємним приводом для цього стало придбання Управлінням службових автомобілів та комп’ютерної техніки за кошти, отримані наприкінці минулого року з обласного бюджету.

Звертаючись до присутніх, губернатор наголосив, що забезпечення громадського порядку та безпеки, протидія злочинності - спільна справа органів виконавчої влади та правоохоронних структур.

- Я, як людина, громадянин, врешті керівник, потерпаю, коли бачу, як працівники міліції виїжджають на виклики на транспортних засобах, які давно застаріли і фізично, і морально. На жаль, це наша дійсність. Але ми не чекає допомоги звідкись, а уже сьогодні зробили певні кроки для покращення матеріально-технічного забезпечення органів внутрішніх справ Житомирщини – минулого року обласна рада виділила для потреб міліції 800 тисяч гривень.

Саме за ці кошти і були придбані автомобілі HYUNDAI TUCSON та ВАЗ-2110, ключі від яких Сергій Рижук вручив керівникам відділів Слідчого управління та чергової частини УМВС. Також отримав сучасну комп’ютерну техніку Відділ зв’язків з громадськістю УМВС. Левова ж частка цієї суми була витрачена на паливно-мастильні матеріали для службових авто.

Така дієва допомога триватиме і в подальшому пообіцяв губернатор:
- Цьогоріч ми також плануємо ініціювати розгляд питання щодо виділення фінансової допомоги УМВС на сесії обласної ради і таким чином надати реальну допомогу людям, які щодень ризикують, охороняючи спокій та безпеку інших.

Окрім того, керівник області запевнив присутніх, що органами виконавчої влади робиться усе можливе для матеріального та духовного оздоровлення суспільства, навівши економічні показники розвитку ситуації та провівши паралель між зайнятістю людини, її працевлаштуванням та заробітком і відсутністю таких чинників, як однієї з основних причин скоєнні правопорушень та злочинів.

Начальник обласного Управління МВС Юрій Івакін, у свою чергу, подякував за розуміння й підтримку органів влади та місцевого самоврядування, при цьому звернувши увагу, що дієва співпраця сьогодні налагоджена на всіх рівнях. Так, минулого року 230,1 тисяч гривень для потреб територіальних підрозділів внутрішніх справ виділили міські та районні бюджети.

Ці кроки, звичайно, не вирішують всіх проблем, але початок добрій справі є.

ВЗГ УМВС України в Житомирській області

Голова Житомирської ОДА Сергій Рижук вручив ключі від автомобілів для слідчого відділу  та чергової частини УМВС України в області
Голова Житомирської ОДА Сергій Рижук вручив ключі від автомобілів для слідчого відділу  та чергової частини УМВС України в області
Голова Житомирської ОДА Сергій Рижук вручив ключі від автомобілів для слідчого відділу  та чергової частини УМВС України в області


 (голосів: 2)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі