П'ятниця, 30 жовтня 2020, 18:38 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Житомирська міськрада та ПРООН визначили перспективні напрямки співпраці на 2011 рік

31-01-2011, 09:29               
27 січня 2011 року представники Програми розвитку ООН та Житомирської міської ради обговорили перспективні напрямки співпраці на 2011 рік в контексті проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку». У ході зустрічі з міським головою Володимиром Дебоєм було підписано поправку до «Угоди про партнерство» між ПРООН та Житомирською міською радою. Згідно Угоди, сторони домовились надавати підтримку організаціям громад міста для спільного розв’язання соціально-економічних та екологічних проблем та підвищувати ефективність роботи місцевих органів влади.

“Головною цінністю міста Житомира є його люди. І дуже важливо, щоб жоден житомирянин не стояв осторонь питань розвитку міста. Громадські організації, органи самоорганізації населення мають бути не спостерігачами, а активними учасниками. Тому важливість партнерства з даною програмою передбачає, як фінансування проектів, так і залучення громади до вирішення питань життєдіяльності міста Житомира”, - зазначив заступник міського голови Микола Боровець.

Микола Боровець поінформував, що ці відносини включають ряд перспективних форм спільної роботи для вирішення місцевих проблем. Зокрема, це реформування сектору обслуговування житла (створення ОСББ), проект благоустрою міста Житомира, проект «Моє квітуче місто», облаштування альтернативного джерела водопостачання (встановлення бюветів) та інші.

Пріоритетами ПРООН/МПВСР на 2011 рік є підтримка закріплення підходу активної участі громад у прийнятті рішень щодо місцевого розвитку через розробку місцевих нормативно-правових актів, сприяння містам-партнерам у питаннях реформування житлово-комунального господарства на місцевому рівні, підтримка проектів та ініціатив у сфері енергозбереження, розробка програм та передача досвіду щодо участі громад в місцевому самоврядуванні через проведення референдумів, проведення навчання для новообраних депутатів місцевих рад з питань стратегічного та оперативного планування місцевого розвитку та залучення громад до управління місцевим розвитком. Проект сприятиме формуванню організацій громад (об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), обслуговуючих кооперативів та громадських організацій та їх мереж) та проводитиме тренінги для активістів місцевих громад.

Місто Житомир стало одним з трьох пілотних міст-партнерів ПРООН/МПВСР в 2004 році, у 2011 році місцева влада висловила бажання поглибити співпрацю з метою мобілізації місцевих громад для розв’язання проблем місцевого розвитку.

У зустрічі по обговоренню пріоритетів співпраці ПРООН/МПВСР та міської ради взяли участь Володимир Дебой, Житомирський міський голова; Микола Боровець, заступник Житомирського міського голови; Ірина Скалій, менеджер проекту ПРООН/МПВСР; Олександр Круківський, муніципальний координатор проекту в м. Житомир; Олена Урсу, експерт ПРООН/МПВСР з питань врядування та сталого розвитку.

Під час зустрічі сторони урочисто підписали поправку до «Угоди про партнерство», метою якої є зміцнення інституційного потенціалу учасників місцевого розвитку на всіх рівнях. У рамках співпраці, ПРООН проводитиме навчально-виховну роботу серед школярів з питань поводження з твердими побутовими відходами, роботу з депутатським корпусом та керівним складом міської ради з питань енергозебережння. Також, проект підтримуватиме розробку програми реформування житлово-комунального господарства на рівні міста та створення і функціонування ОСББ, в тому числі через проведення тренінгів для активістів громад та депутатів міської ради. (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі