П'ятниця, 21 січня 2022, 22:52 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Перші керівники Житомирщини провели прес-конференцію, присвячену річниці президенства Віктора Януковича

25-02-2011, 09:46               
Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук та голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський провели прес-конференцію, присвячену річниці діяльності Президента України В.Ф. Януковича

У прес-конференції, яка відбулася 24 лютого 2011 року, взяли участь Головний консультант-інспектор Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Станіслав Кращенко, перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації Микола Олещенко, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк, заступники голови Віктор Куницький та Ігор Орлов. На прес-конференцію були запрошені представники регіональних та національних ЗМІ.


З перших днів перебування на посаді Президента України Віктор Янукович пріоритетним завданням своєї діяльності назвав стабілізацію стосунків між різними гілками влади. Під егідою Президента до березня 2010 року відповідно до закону, з дотриманням усіх процедурних норм було сформовано нову парламентську більшість. У робочому порядку за участю Президента в парламенті було обрано новий Уряд на чолі з М.Азаровим. Загальна атмосфера ефективної співпраці усіх гілок влади заради вирішення нагальних проблем суспільства запанувала і в органах місцевої влади.

Так голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук назвав одним із головних досягнень першого року діяльності нової влади налагодження ефективної співпраці з органами місцевого самоврядування. Часи протистоянь, конфліктів, з’ясування стосунків між представниками різних політичних сил у владних структурах минули. Сьогодні вдається знайти порозуміння з депутатським корпусом, з представниками всіх політичних структур і разом оперативно вирішувати нагальні проблеми в області. Очільник області також наголосив на ефективній співпраці з ветеранськими організаціями. Повага до людей старшого покоління, ветеранів війни та праці, їх соціальний захист є одним із пріоритетів діяльності Президента України Віктора Януковича, місцевих органів влади.

Журналісти провідних друкованих ЗМІ області цікавилися баченням керівництва області перспектив розвитку агропромислового комплексу Житомирщини. Сергій Рижук зауважив, що позиція Президента України Віктора Януковича, Прем’єр-міністра Миколи Азарова з приводу відродження сільськогосподарської галузі зважена і послідовна. Для керівництва області завданням номер один у аграрній галузі є нарощування поголів’я великої рогатої худоби, що дасть можливість не лише створити нові робочі місця, а й наситити продовольчий ринок якісними молочними та м’ясними продуктами. Сергій Рижук поділився своїм баченням перспектив повернення до колективного способу організації сільськогосподарського виробництва. Відновленню високого економічного потенціалу області сприятимуть заходи, які проводить обласна влада щодо відродження цукрової галузі, льонарства.

Голова облдержадміністрації наголосив, що сьогодні важливо, щоб жителі кожного із 1613 сіл області відчули конкретну турботу про їх добробут.

Підкреслюючи успіхи, яких вже вдалось досягти керівництву області, Сергій Рижук зупинився на проблемних питаннях, над вирішенням котрих органам влади потрібно активно працювати. Одна з них – низький рівень зарплат. На переконання Сергія Рижука, лише подолавши бідність, ми зможемо рухатись вперед по всіх напрямках соціально-економічного розвитку області.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Житомирської облдержадміністрації


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі