Четвер, 27 січня 2022, 08:22 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Голова Житомирської облради відзвітував за 100 днів своєї роботи. Фото

3-03-2011, 11:51               
2 березня у м. Житомирі відбулася прес-конференція Й.А.Запаловського з нагоди 100 днів його перебування на посаді голови Житомирської обласної ради.
Керівник обласної ради шостого скликання поінформував журналістів про перші підсумки та ініціативи нової команди і поділився планами на майбутнє.

Серед головних здобутків обласної ради нового скликання за період з 17 листопада 2010 року і до сьогодні Й.А.Запаловський відзначив консолідацію роботи депутатів місцевих рад усіх рівнів та їх налаштування на конструктивну працю. «Політичні баталії, практика взаємин між самоврядною та виконавчою гілками влади як опонентами відійшли в минуле. Визначальними критеріями у депутатській діяльності стали ділове партнерство та спільна відповідальність перед виборцями», – зазначив очільник обласної ради.

Як результат – на відміну від практики попередніх років обласний бюджет та програму економічного і соціального розвитку області на 2011 рік прийнято у затверджені законом терміни. Розглянуто та прийнято також такі важливі як Програма залучення інвестицій в економіку Житомирської області на 2011-2015 роки та комплексна програма підтримки малого і середнього підприємництва в області на 2011-2012 роки. Найближчим часом заплановано прийняття ще трьох програм, у тому числі Програми розвитку агропромислового комплексу на 2011-2015 роки.

Загалом на контролі обласної ради виконання 29 обласних програм.

За перші 100 днів роботи обласної ради відбулося 3 сесійних засідання, на яких розглянуто 77 питань з усіх сфер життєзабезпечення жителів області. Проведено виїзні засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування (м.Бердичів) та засідання «круглого столу» (с. Новий Завод Червоноармійського району) за участю представників органів місцевого самоврядування, органів державної виконавчої влади, громадськості.

Й.А.Запаловський розповів журналістам про свої власні ініціативи як голови обласної ради, що вже втілюються в життя. Зокрема, одна із них стосується вивчення нагальних проблем кожного села, селища та створення єдиної бази усіх погоджених дій із їх розв’язання.

Голова обласної ради зініціював закріплення кожного депутата обласної ради за певним районом, містом області, депутатів районних, міських , селищних та сільських рад за певним населеним пунктом, конкретним завданням. «Пріоритетом у діяльності органу місцевого самоврядування є людина та умови її життєзабезпечення», - наголосив Й. Запаловський. І Серед ініціатив керівника ради – наведення ладу у сфері управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, користування земельними ресурсами, мисливськими угіддями тощо.

Обласна рада шостого скликання розпочала роботу з інвентаризації комунального майна, яке перебуває на території області. Для ефективного його використання та збереження відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств міжміських бюро технічної інвентаризації. Заплановано проведення таких нарад з керівниками комунальних підприємств інших галузей. Розпочато перевірки стану ведення мисливських господарств, збереження лісового фонду.

У планах обласної ради – активізувати роботу територіальних громад та посилити її роль у розв’язанні проблем місцевого значення, у тому числі поліпшення економічних умов, посилення соціального захисту.

Забезпечити виконання прийнятих обласною радою програм та заходів має обласний бюджет. Й.А.Запаловський відзначив, що протягом січня-лютого 2011 року бюджет області виконано в сумі 197,6 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження доходів збільшилися на 28,7 млн. грн., або на 17 % .

У порівнянні з затвердженими місцевими радами показниками з урахуванням змін надходження до загального фонду бюджету області зросли на 27,2 млн. грн., або на 15,9%.

Керівник обласної ради також наголосив, що головними принципами діяльності обласної ради та всього депутатського корпусу є чесність, прозорість та доступність.

«Депутати цієї каденції мають докласти максимум можливого для економічного піднесення регіону та створення умов для заможнішого життя людей», - підсумував свою розмову з журналістами Й.А.Запаловський.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Голова Житомирської облради відзвітував за 100 днів своєї роботи. Фото
Голова Житомирської облради відзвітував за 100 днів своєї роботи. Фото
Голова Житомирської облради відзвітував за 100 днів своєї роботи. Фото
Голова Житомирської облради відзвітував за 100 днів своєї роботи. Фото


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі