Понеділок, 29 листопада 2021, 14:28 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Єврейський цвинтар у Радомишлі перетворюється на смітник та приринковий туалет

18-08-2011, 16:12               
У Радомишлі між єврейською громадою і міським головою Олександром Ткачуком розгорівся конфлікт довкола занедбаного єврейського цвинтаря.

Світло на проблему проливають документи.

Звернення єврейської громади до радомишльського міського голови О. Ткачука

Шановний Олександре Михайловичу!

Ми все своє свідоме життя прожили у місті Радомишлі. Трудилися до виходу на пенсію на різних підприємствах, як під час відбудови зруйнованого війною народного господарства при радянській владі, так і в незалежній Україні. Тут у нашому місті захоронені наші батьки, близька рідня та товариші на кладовищі по вулиці Котовського. Коли ми відвідуємо це їхнє останнє місце спочинку, нам стає боляче. Повірте, багато хто з нас не стримує сліз від побаченого там. Кладовище неогороджене, заросло кущами, бур’янами. Воно стало сміттєзбірником, куди носять усякий непотріб жителі навколишніх вулиць. Окрім того за Вашим необдуманим дозволом на непідготовлений для такого ринок, який межує з кладовищем, перенесено місце торгівлі промисловами товарами з вулиці Шевченка. Тобто звалено з хворої голови на здорову. На кладовище по п’ятницях під час торгівлі тепер ходять справляти природню нужду сотні людей. Бо ходити їм нікуди. Єдина вбиральня на ринку зруйнована.


Єврейський цвинтар у Радомишлі перетворюється на смітник та приринковий туалет

Єврейський цвинтар у Радомишлі перетворюється на смітник та приринковий туалет

Єврейський цвинтар у Радомишлі перетворюється на смітник та приринковий туалет

Я був у Вас на особистому прийомі три рази. Ви як голова міської громади, обраний нами для вирішення всіх соціальних проблем, мали б потурбуватися про болючі питання всіх національних меншин міста. Проте від Вас я нічого не почув, окрім бідкання, що у міському бюджеті немає грошей. Але ж для відповіді на моє звернення, як того вимагає закон «Про звернення громадян», не потрібні великі кошти. Лише потрібна проста увага до заяв людей похилого віку. Одначе я не отримав від Вас жодної письмової відповіді протягом двох місяців.

Ми всі читали Ваші передвиборні програми та обіцянки.

Там запевнення, що Ви наведете лад у місті скрізь і всюди були на першому місці. А що ж тепер? Пора вже було б виконувати ті обіцянки.

А поки що кладовище залишається соромом, як нашим, так і міської невмілої влади, яку Ви очолюєте. Хіба так важко залучити комунальні служби і відповідну техніку, закликати свідомих громадян прийняти участь у суботнику. Ми єврейською громадою цих робіт не осилимо, проте підсобити можемо.

І на завершення. Звертаючись до Вас, чекаємо цього разу не тільки конкретних справ, а й відповіді на наше звернення.

З повагою,
за дорученням міської єврейської общини Яків Пресс


Нижче подаємо копію відповіді радомишльського міського голови.

Єврейський цвинтар у Радомишлі перетворюється на смітник та приринковий туалет


За матеріалами Radomyshl-city


 (голосів: 3)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі