Вівторок, 7 грудня 2021, 14:04 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Губернатор Житомирщини С. Рижук перебуває з офіційним візитом в Індонезії

18-10-2011, 10:07               
З 17 по 24 жовтня 2011 року на запрошення губернатора провінції Західної Яви пана Ахмада Хериавана та Посольства Республіки Індонезія в Україні делегація Житомирської області на чолі з головою облдержадміністрації Сергієм Рижуком перебуває з офіційним візитом в Індонезії.

Мета візиту – підписання Угоди про співробітництво між провінцією Західна Ява та Житомирською областю, проект якої був започаткований під час презентації інвестиційного потенціалу Житомирської області що проходив минулого місяця у приміщенні Дипломатичної Академії при Міністерстві закордонних справ України.

Як відомо, даний захід проводився вперше в історії МЗС України за ініціативи керівництва Житомирської області та безпосередньої підтримки Міністра. Схвальне вітальне слово на адресу форуму «Інвестиційна привабливість Житомирщини» надіслав тоді Президент України Віктор Янукович. У форумі взяли участь Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, представники центральних органів виконавчої влади, міжнародних організацій, регіональні партнери з інших країн, представники 80 найпотужніших вітчизняних та іноземних компаній, більше 20 банківських та фінансових установ, а також інших підприємств і організацій, які вже працюють або мають намір працювати на теренах Житомирського регіону та засобів масової інформації. Нотою Міністерства закордонних справ України було запрошено 53 посольства іноземних країн, акредитованих в Україні, у тому числі Республіки Індонезія, яка виявила особливу зацікавленість інвестиційними проектами житомирського Полісся. Тож нинішній візит житомирської делегації до цієї країни не є випадковим.

Під час візиту в Індонезію делегація Житомирської області відвідає 26-у виставку TRADE EXPO INDONESIA (TEI), що проходитиме 19-23 жовтня у виставковому центрі м. Джакарта. Ця виставка є найбільшою у своєму роді в Індонезії, що пропонує чудову можливість ознайомитися з кращими індонезійськими технологіями у різних галузях економіки, досвідом виробництва продукції відмінної якості та конкурентоспроможних цін.

У програмі перебування житомирської делегації – відвідання Палацу Президента та Палацу Парламенту. У м. Бандунг Сергій Рижук матиме зустрічі з губернатором провінції Західної Яви паном Ахмадом Хериаваном, а також з бізнесменами від торгово-промислової палати цієї провінції, де презентуватиме взаємовигідні інвестиційні проекти житомирського Полісся.

У рамках заходу індонезійські партнери ознайомляться з інвестиційним потенціалом Житомирщини, досвідом роботи інших іноземних інвесторів, що працюють на її території, можливими напрямами економічного та інвестиційного співробітництва. Також будуть представлені економічні можливості районів та міст області, їх досягнення і перспективи розвитку у галузях промисловості, агропромислового комплексу, культури і туризму, будівництва об’єктів соціальної сфери та сфери житлово-комунального господарства.

Під час візиту в Індонезію житомирську делегації супроводжуватимуть Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні пані Нінінг Сунінгсіх Рохадіат, радник з економічних питань Посольства Індонезії в Україні Туранг Пакпахан та перший секретар Посольства України в Індонезії Олександр Бондаренко.

Прес-служба Житомирської ОДА


 (голосів: 0)


Версія для друку




Додавання коментаря




Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    грудня 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі