Понеділок, 29 листопада 2021, 14:20 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Володимир Дебой: "Я сподіваюся, що на місцевому рівні після виборів буде сформована відповідальна влада"

6-10-2010, 12:26               
29 вересня заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Дебой провів робочу зустріч з колективом Житомирського трамвайно-тролейбусного управління.

Ця зустріч у Володимира Михайловича вже далеко не перша, адже саме цей посадовець здобув собі серед людей славу "кризового заступника", коли в часи, так би мовити, масових заворушень в ТТУ через багатомісячну невиплату заробітної плати, "розрулював ситуацію", спілкувався з людьми, ініціював заміну керівника цього підприємства. Саме тоді на виконання доручення Президента Віктора Януковича та за підтримки голови Житомирської ОДА і депутатів Житомирської облради підприємству було виділено з бюджету 5 млн. грн. фінансової допомоги.

Зустріч проводилась в обідню перерву, а тому часу на розмови було обмаль. Заступник голови ОДА після короткого вступного слова перейшов до запитань, які, звичайно ж, не чужі йому, так як відповідає за промисловість і транспорт області за розподілом посадових обов'язків, але все ж таки більше стосувалися влади міста Житомира, адже ТТУ - комунальне підприємство міста.

Наприклад, запитання робітника про ремонт трамвайно-тролейбусного парку та заміну зношених колій напевно більше стосувалося керівництва Житомира і керівництва самого ТТУ. Але посадовець не розгубився і відповів: "А чому міський бюджет не заплатив підприємству 1,2 млн. грн. за перевезення пільгових категорій громадян. Ось ваші гроші на ремонт і заміну колій. В той же час 1 млн. грн. з міського бюджету пішло на пайки і саме під вибори".
Наступне питання стосувалося закупівлі 5 трамваїв швейцарського виробництва у Вінниці, які стоять там вже відремонтовані, але за них не заплатили 1 млн. грн.

В.Дебой: "Обласна адміністрація, облрада допомагали підприємству і далі від цього не відмовляються. Але ж не може обласний бюджет постійно затуляти дірки. Чому міська влада купує за межами області за 400 тис. грн. штучну ялинку, якщо в Житомирі такі ж виробляють за 150-200 тис. грн., закуповує через фірму у Дніпропетровську каналізаційні люки вартістю по 800 грн., вироблені і відпущені у Житомирі по ціні 500 грн. Це означає, що гроші в місті є. Однак ще раз повторюю, що ми будемо і надалі співпрацювати з ТТУ, розробимо разом програму розвитку підприємства і обов'язково закупимо і вінницькі трамваї, і відремонтовані київські тролейбуси".

Турбувала працівників ТТУ і проблема перевезення пільговиків, яка вже здається неподоланною. На що заступник голови ОДА відповів: "Щоразу під чергові вибори Верховна Рада надавала нові і нові пільги, щоразу вони зростали десь на 30%, але скасувати їх за Конституцією не можна. Лишається один вихід із ситуації - монетарна система забезпечення пільг. Її вже вирішили в усіх країнах. Так поступила і наша сусідка - Росія".

Торкнувшись теми майбутніх виборів, Володимир Дебой сказав: "Я сподіваюся, що на місцевому рівні після виборів буде сформована відповідальна влада".
Він переконаний, що зміни на краще в Житомирі у великій мірі залежать від взаємодії обласної і міської влади. І навів простий приклад: "Якщо в сім'ї двоє сваряться, то в ту сім'ю гості не ходять. Якщо дружина каже "хай прийде кум", а чоловік заперечує, то не піде до них кум. Так от, якщо не буде єдності обласної і міської влади, не буде злагоди в місті, не буде злагодженої позиції голови облдержадміністрації і міського голови, нас ніхто не захоче почути і в центральних органах влади, від яких в значній мірі залежить фінансування багатьох бюджетних програм. А злагода однозначно позитивно позначиться на життєдіяльності міста Житомира та й інших міст та територіальних одиниць".

О.КОНАШЕВИЧ


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі