Понеділок, 29 листопада 2021, 14:01 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Наскільки слова житомирських чиновників відповідають справам?

6-04-2012, 16:06               
Мовивши слово, треба бути йому паном, - гласить народна мудрість. Наскільки є панами свого слова українські чиновники, взялися визначати аналітики загальноукраїнського суспільно-політичного проекту «СЛОВО І ДІЛО».

Проект покликаний відображати реальні факти виконання обіцянок, заяв, програмних положень суспільно-політичних діячів і політичних сил, органів державної влади та місцевого самоврядування.

На основі аналізу співвідношення обіцяного, виконаного та обіцянок, що знаходяться на стадії виконання, формуються відповідні рейтинги учасників Системи, які відображаються на порталі Системи Народного контролю «СЛОВО І ДІЛО». Аналіз обіцянок проводиться на основі моніторингу інтернет-видань та офіційних сайтів того чи іншого регіону України. До уваги беруться лише прямі цитати «слуг народу».

Проект був зареєстрований у 2009 році, інтернет-портал «СЛОВА І ДІЛА» з’явився у 2011-му.

Про це 5 квітня студентам Житомирського державного університету ім. І.Франка розповіли аналітики проекту Тарас Чернов та Олена Некрасова.

За їхніми словами, вже зараз Система містить близько п’яти тисяч обіцянок, авторами яких є 600 персон, і ці показники постійно зростають.

В поле зору «СЛОВА І ДІЛА» потрапили і житомирські чиновники.

Відповідно до спостережень учасників Проекту, житомирський міський голова Володимир Дебой дав житомирянам 41 обіцянку й виконав з них поки що лише три – збільшив парк громадського транспорту; створив Раду керівників та підприємців при міськраді; до початку вересня 2011 року поставив на маршрути 15 тролейбусів.

«Діагноз» «Не виконано» аналітики поставили двом обіцянкам керівника Житомира – ліквідація ліфтових карток; у грудні 2011 року здати під ключ перший будинок житлового комплексу «Фаворит».

Пункт «У процесі» на сторінці з аналізом обіцяного Дебоєм нараховує 36 позицій.

«Кожній з персон, котра є в нашій базі, ми надсилали інформаційний листок: представлялися, розповідали, хто ми, - пояснює Тарас Чернов. - Усіх чиновників, політиків ми закликаємо заходити на наш сайт і спілкуватися з іншими його відвідувачами. Так намагаємося втілити громадський контроль, налагодити діалог між владою та народом… Знаєте, мені здалося, що ваш мер чи прес-служба міської ради володіє якимось шостим чуттям, - каже аналітик. – За день до сьогоднішнього тренінгу, 4 квітня, ми отримали листа від Житомирської міської ради на одинадцяти сторінках з підтвердженнями виконання обіцянок Володимира Дебоя. У листі, зокрема, було підтверджено здійснення деяких пунктів з Програми соціально-економічного розвитку вашого міста на 2012 рік. Цю Програму очільник Житомира підписав 19 грудня 2011 року. Так от одним із її пунктів є «Відновлення роботи лазні» КП «Гагарінське». У листі було сказано, що роботу лазні відновлено 2 грудня 2011 року. Парадокс – 2 грудня лазню офіційно відкрили, а 19 грудня підписали Програму про виділення коштів на її відкриття, - дивується Т. Чернов і обіцяє, - ми будемо розбиратися в цьому питанні, аби поставити всі крапки над «і».

Менш щедрим на обіцянки, за даними «СЛОВА І ДІЛА», виявився голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук. На його рахунку 18 обіцянок. Три з них Сергій Миколайович вже виконав – «увімкнув» воду житомирянам; пустив електричку Житомир-Київ; посприяв виплаті боргів із заробітної плати працівникам Житомирського трамвайно-тролейбусного управління до 6 січня 2012 року.

На рахунку губернатора і чотири обіцянки-цяцянки – реконструювати стадіон «Полісся» в Житомирі; поглибити русло ріки Тетерів; не підвищувати ціни на хліб в області; закінчити будівельні роботи інфекційного корпусу Житомирської міської дитячої лікарні до кінця 2010 року. 11 обіцянок очільника Житомирщини знаходиться у процесі виконання.

Ще менше обіцявся житомирському люду голова обласної ради Йосип Запаловський – лише шість разів. Як і казав Йосип Антонович, бюджет області-2012 був прийнятий до Нового року. Це єдина обіцянка, яку виконав очільник облради. Однак на його сторінці на сайті «СЛОВО І ДІЛО» відсутня графа «Не виконано», і чотири тези розміщено під словами «У процесі».

Наскільки слова житомирських чиновників відповідають справам?

Наскільки слова житомирських чиновників відповідають справам?

Наскільки слова житомирських чиновників відповідають справам?


Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 4)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі