Понеділок, 29 листопада 2021, 14:24 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Cергій Рижук: "Люди відчули, що держава починає повертати борги"

27-04-2012, 15:28               
У рамках проголошених Президентом України Віктором Януковичем соціальних ініціатив Житомирщина отримає 200 млн. грн., з них близько 40 млн. грн. – на вирішення соціальних проблем людей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

У Житомирській області проживає 300 тис. постраждалих внаслідок аварії, стільки ж уже народилось за 26 років, що минули після катастрофи. «Ми не можемо допустити, щоб наші діти фізично чи морально були надломлені цим жахіттям, що випало на нашу долю, – наголосив голова облдержадміністрації, голова обласної організації Партії регіонів Сергій Рижук, виступаючи на скорботному мітингу біля пам’ятного знаку «Чорний біль» у Житомирі 26 квітня. – Влада робить все можливе, аби економіка області запрацювала і ми змогли подолати наслідки аварії. Партія регіонів підтримує принципову позицію Президента України Віктора Януковича щодо необхідності підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи».

Так, на виконання нових соціальних ініціатив Президента 12 квітня 2012 року депутатська фракція ПР, незважаючи на активний спротив з боку опозиції, наполягла на змінах до Державного бюджету України на 2012 рік, якими передбачено, зокрема:
збільшити на 28,7 млн. грн. видатки на спеціалізоване лікування інвалідів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС та інвалідів, потерпілих від Чорнобильської катастрофи;
збільшити на 221,8 млн. гривень видатки на забезпечення житлом окремих соціально вразливих категорій громадян, у тому числі постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Спілкуючись із журналістами, Сергій Рижук зазначив: «Люди відчули, що держава починає повертати борги. Область у рамках проголошених Президентом України Віктором Януковичем ініціатив отримає 200 млн. грн., з них на соціальні чорнобильські питання – близько 40 млн. грн.

Успіхи, яких досягла Житомирщина останнім часом, дають додаткову можливість повернутись до розв’язання соціальних питань. Відкриваються школи, дитячі садочки, лікарні – це теж допомога чорнобильцям, хоч і не пряма, а опосередкована. Зрушено з місця питання виділення житла переселенцям із забрудненої зони».

26 квітня вперше за останні 5 років переселенцям із «зони» було вручено ордери на квартири у новозбудованому житловому будинку в м. Баранівці: 34 квартири отримали жителі Народицького, Олевського, Овруцького, Лугинського та Коростенського районів. На їх придбання з Державного фонду було виділено 6 мільйонів 800 тисяч гривень через розпорядника коштів – управління МНС. Цьогоріч із Державного фонду область отримає близько 15 мільйонів гривень, що дасть можливість придбати для переселенців ще 55 квартир.

Що стосується пенсійного забезпечення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, яких в області 123 тис. осіб, то середній розмір пенсії у інвалідів – учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС зріс з 1 тисячі 668 грн. до 3 тисяч 411 грн., або на 104%, в інших інвалідів з числа потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи – з 883 грн. до 1 тисячі 43 грн., або на 18%.

Упродовж І кварталу додатково спрямовано на підвищення пенсій «чорнобильцям» області більше 9 млн. грн. Чергове підвищення пенсій потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи відбудеться з 1 липня 2012 року.

«Як представники партії влади ми повсякчас відчуваємо свою відповідальність за здійснення ефективної державної політики у сфері соціального захисту чорнобильців, реалізацію їх конституційних прав на охорону здоров’я, створення належних умов для повноцінного медичного забезпечення та обслуговування, – наголосив Сергій Рижук. Він нагадав також, що за підсумками минулого року подвоєно економічний потенціал регіону, майже удвічі зріс валовий економічний продукт. А це, безумовно, дає можливість більше уваги приділити соціальним питанням.

Т. Назаренко, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі