Вівторок, 25 січня 2022, 06:15 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Житомирський мер оглянув ремонтні роботи житлового фонду по вул. Черняховського. Фото

18-07-2012, 16:58               
Сьогодні зранку, 18 липня, перед засіданням виконавчого комітету Житомирський міський голова Володимир Дебой провів робочу нараду на об'єктах ремонту по вул. Черняховського. Тут відсьогодні розпочинається ремонт асфальтового покриття прибудинкової території біля будинків № 96, 98, 100 та капітальний ремонт м'якої покрівлі у будинку №94, на що люди чекали по кілька десятків років.

Безпосередньо на місці оглянули територію, обговорили обсяг необхідних робіт міський голова, депутат міської ради із заступником міського голови, начальниками профільних управлінь та мешканцями будинків.

Вже сьогодні техніка КП «УАШ» розпочинає роботи по асфальтуванню прибудинкової території за вказаними адресами, працівники кооперативу «Абіко» після проведення огляду покрівлі будинку №94 по вул. Черняховського вперше за останні 20 років розпочали капітальний ремонт 1252 м.кв. м'якої покрівлі, КСРБП «Зеленбуд» зносять аварійні дерева на прибудинкових територіях.

«Цьогоріч ми виділили 1,5 млн.грн. на ремонт прибудинкових територій, близько 3 млн.грн. на ремонт житлового фонду, майже в десять разів збільшено фінансування ліфтового господарства. На капітальний і поточний ремонт цьогоріч спрямовано майже 20 млн.грн. Щорічно на житловий фонд ми виділяємо більше коштів, хоча, щоб повністю закрити всі проблеми, недостатньо жодного міського бюджету», – зазначив міський голова Володимир Дебой під час спілкування із мешканцями будинків.

Керівник міста підкреслив, що люди активно підтримують підхід державно-приватного партнерства щодо фінансування житлового фонду. Приклад цьому – нещодавні ініціативи мешканців будинків по вул. Северина-Наливайка та Західній щодо проведення водомереж. Міський голова упевнений: державно-приватне партнерство необхідне насамперед для мешканців міста. Адже у такому випадку саме люди визначають, які роботи їм необхідно виконати, саме вони контролюють якість виконання цих робіт. І головне – мешканці потім більш бережно ставляться до відремонтованих прибудинкових територій та інших об’єктів житлового фонду.

Пенсіонер, мешканець одного із вказаних будинків Олександр Васильович, який під час робочої зустрічі активно фіксував усе на відеокамеру, зізнається: роботою комунальних служб задоволений: «Раніше, навіть за часів радянської влади звичайні працівники – прибиральники, двірники – так активно не працювали. Я хотів би, щоб саме роботу цих звичайних людей почали помічати. Якістю роботи комунальних служб я задоволений. Порівнюючи роботу минулої і нинішньої каденцій, скажу: міський голова працює не для піару. Він робить усе для людей і міста».

Працівники житлово-комунальних служб, які працюють по вул. Черняховського обіцяють і цього разу не підвести населення, яке вже помічає їх роботу. Керівник кооперативу «Абіко» Володимир Скороход, одна із бригад якого вже закінчує ремонт у гуртожитку по вул. Вітрука, а інша починає ремонтувати дах у будинку №94 по вул. Черняховського, говорить, що великий обсяг робіт – ремонт понад 1200 м.кв. м’якої покрівлі – за сприятливих погодних умов планують зробити за тиждень.

Житомирський мер оглянув ремонтні роботи житлового фонду по вул. Черняховського. Фото

Житомирський мер оглянув ремонтні роботи житлового фонду по вул. Черняховського. Фото

Житомирський мер оглянув ремонтні роботи житлового фонду по вул. Черняховського. Фото

Житомирський мер оглянув ремонтні роботи житлового фонду по вул. Черняховського. Фото


За інформацією управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі