Четвер, 15 квітня 2021, 11:40 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

За півроку втричі збільшилися надходження в Житомирську область іноземного капіталу – Сергій Рижук

21-10-2010, 14:19               
«Інвестори як ніхто інший добре відчувають щирість наших намірів, тож відчутно пожвавішали. Лише за півроку майже втричі збільшилися надходження в область іноземного капіталу, освоєно майже півтора мільярда гривень інвестицій в основний капітал, що більше минулорічного періоду», - йдеться у статті голови обласної адміністрації Сергія Рижука «Як нам облаштувати Житомирщину».

Вже проведено перемовини з рядом компаній щодо реалізації в області інвестиційних проектів на загальну суму близько 80 млн. доларів. Найвагоміші з них – бельгійської компанії «Joskin» по будівництву заводу з виробництва сільгосптехніки вартістю майже 10 млн.євро, «Полімекс-Мостосталь Україна» – заводу з нанесення антикорозійного покриття на конструкції шляхом гарячого цинкування вартістю 170 млн.грн., «Полімер-Системс» – заводу з виробництва пластикової тари та «Візаж» – з виробництва пластикових вікон й алюмінієвих конструкцій вартістю 85 та 25 млн.грн. відповідно.
Житомирщина у сфері інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності за підсумками роботи у І півріччі посіла перше місце в Україні (торік – 26-е). Область займає перші місця за темпами зростання інвестицій в основний капітал – 248,7% (по Україні – 87,5), за зростанням інвестицій у житлове будівництво – 702,8% (по Україні –115,3), друге місце ми маємо за показником зростання обсягів введення в експлуатацію житла – 704,9% (по Україні – 114,1).

У поточному році в Житомирі здійснено запуск заводу «Обербетон» з виготовлення залізобетонних виробів, сума інвестицій – понад 50 млн. доларів. За рахунок інвестиційних коштів у Бердичеві введено у дію новий шкіряний завод ТОВ «Велес», який здійснює переробку шкіри великої рогатої худоби, сума інвестицій іспанської фірми «Rokopel» в обладнання та відродження виробництва – 5 млн. доларів.
Маємо намір вже у цьому році завершити підготовчі роботи щодо введення у дію першої черги кар’єру з видобутку титанової сировини на Ісаківській ділянці ільменітових пісків Межиріченського родовища у Володарсько-Волинському районі. Хочемо також до кінця року ввести в експлуатацію об’єкт з видобутку фрезерного торфу для дочірнього підприємства «Олевськторф».

На найближчу перспективу у промисловості буде реалізовано ряд інвестиційних проектів, зокрема:
з виробництва плит МДФ у Коростені вартістю 100 млн. євро, де планується створити 300 нових робочих місць;
з будівництва підприємства деревообробки (фірма «FAKRO» Польща) у Новограді-Волинському з обсягом інвестицій майже 5 млн. доларів та створенням 300 нових робочих місць;
з будівництва заводу пластмасових виробів ТОВ «Полімер-Систем» у Житомирі із загальною сумою інвестицій – 85 млн.грн. та створенням майже 150 нових робочих місць;
технічному переоснащенню виробництва полімерної тари ТОВ «Сторсак Україна» у Житомирі із загальним обсягом інвестицій – 23,3 млн.грн.;
з виробництва пластмасового обладнання для будівництва ТОВ «ТІС Полісся» у Бердичеві кошторисною вартістю 862 тис.доларів;
з виробництва лакофарбової продукції ТОВ «Олімпік фарба» в Олевському районі;
м’ясопереробного підприємства у Бердичеві вартістю 17 млн. доларів;
третьої черги щебеневого заводу у селі Райки Бердичівського району вартістю 15 млн.грн.;
будівництва заводу стінових та цегельних матеріалів неподалік села Гриньки Баранівського району орієнтовною вартістю 30 млн. євро;
торгівельно-офісного центру та житлового комплексу у Бердичеві вартістю 400 тисяч євро.


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі