Середа, 8 грудня 2021, 20:49 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

"Будуємо нову країну!"

15-09-2010, 14:26               
9 вересня в Києві відбулися національні збори Партії регіонів. На зборах виступив Почесний Голова Партії регіонів, Президент України Віктор Янукович.

10 вересня регіональні збори партії відбулися в усіх областях України. Мета цього всеукраїнського заходу - колективно обговорити й схвалити загальнопартійну виборчу платформу, в основу якої покладено нову економічну модель, розроблену партією.

Ось і в Житомирі минулої п'ятниці в приміщенні облдержтелерадіокомпанії зібрався актив Партії регіонів з усіх районів області аби в колі соратників заслухати регіональну виборчу платформу.
Її представив учасникам зібрання очільник ЖОО Партії регіонів, голова Житомирської ОДА Сергій Рижук. Назва платформи - "Будуємо нову країну!".

- Президент України Віктор Янукович вчора проголосив: ми будуємо нову країну. Державу, якою буде пишатися увесь світ, ми самі, наші батьки і онуки. Ситуація в державі стабілізувалася. В політичному плані - насамперед. В економічному - ми виходимо на динаміку зростання, а не стагнацію і регрес, - наголосив С.Рижук.Тут Сергій Миколайович детально охарактеризував здобутки команди Віктора Януковича на Житомирщині за останнє півріччя.

Упродовж багатьох років Житомирщина посідала одне з останніх місць в Україні за рівнем зарплати й темпами соціально-економічного розвитку, хоча має достатньо матеріальних і людських ресурсів, аби вийти в число лідерів. Такий висновок підтверджується здобутками області в першому півріччі цього року.
За позитивною динамікою соціально-економічного розвитку протягом першого півріччя Житомирщина зуміла увійти в число лідерів, посівши третє місце в Україні. Це відразу ж позначилося на рівні зарплати, яка зросла на 20 відсотків. При цьому на 33,2 відсотка зменшилася кількість безробітних. Зайнятість працездатного населення в основному збільшується завдяки розширенню промислового виробництва, рівень якого зріс на 10,2 відсотка.

Пожвавилося житлове будівництво. В експлуатацію введено 102 тис. кв.м житла, що більше минулорічного періоду в 4,2 рази.

Помітні позитивні зрушення сталися в сфері охорони здоров"я. Фінансування цієї галузі зросло на 74,2 млн. гривень. Житомирщина повністю забезпечена інсуліном та іншими медикаментами. 701 тис. гривень витрачено на забезпечення безкоштовними медичними препаратами ветеранів війни.
Збільшенню темпів соціально-економічного розвитку сприяв ріст інвестицій в основний капітал - 1,4 млрд. грн., що удвічі перевищує попередній показник.

Попри кризові явища обсяг кредитування економіки збільшився в півтора рази, експорт товарів - на 12%.
Основні економічні показники є свідченням того, що Житомирщина впевнено долає кризу.
Стратегічні завдання, які ставить перед собою команда Януковича на Житомирщині, включають широкий перелік заходів в усіх сферах економіки, культури, соціального захисту і в кінцевому підсумку - підвищення добробуту людей. В списку - найбільш важливі об'єкти капітального будівництва: хірургічний корпус обласного онкологічного диспансеру, боксове відділення на 75 ліжок протитуберкульозного диспансеру, газопровід Десятини - Старий Бобрик.

Одне з найважливіших стратегічних завдань - відродження сільського господарства. Намічено освоїти понад 300 тис. га занедбаних орних земель, створити високопродуктивне м'ясомолочне тваринництво.
Радикальні зміни планується здійснити в житлово-комунальному господарстві, зокрема - забезпечити населення області високоякісною питною водою.

В обговоренні доповіді С. Рижука взяли участь депутат Житомирської облради, директор Житомирського ремонтно-механічного заводу (смт. Новогуйвинськ) Сергій Бутенко, голова Черняхівської районної організації Партії регіонів Сергій Поліщук, директор Житомирського обласного молодіжного центру праці Максим Салтанюк, голова Ради Житомирської обласної організації ветеранів Микола Каширін та інші. Слід зазначити, що на збори були запрошені не тільки члени Партії регіонів, а й представники інших політичних партій і громадських організацій.

Обласні збори прийняли резолюцію, в якій зокрема йдеться: "Ми, учасники Житомирських обласних зборів Партії регіонів, кандидати в депутати місцевих рад, кандидати на посади міських, сільських і селищних голів, урочисто засвідчуємо народу України готовність захищати інтереси територіальних громад, дбати про добробут кожного громадянина".

О.КОНАШЕВИЧ


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    грудня 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі