Влада > Голова Житомирської ОДА провів співбесіду з керівниками Коростишівського району

Голова Житомирської ОДА провів співбесіду з керівниками Коростишівського району


27-01-2011, 10:17.
25 січня відбулася співбесіда голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Рижука з головою Коростишівської райдержадміністрації Олександром Никитюком та головою районної ради Андрієм Дорошенком.

Співбесіда відбулася в рамках обговорення виконання Програми Президента України В.Януковича «Україна - для людей» та плану соціально-економічного розвитку району на 2011 рік. Участь у заході взяли перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко, заступники голови Ігор Орлов та Віктор Балюрко, голова обласної ради Йосип Запаловський, заступники голови Михайло Чигир і Володимир Арешонков. На співбесіду були запрошені представники ЗМІ.

Звертаючись на присутніх голова облдержадміністрації Сергій Рижук зауважив, що метою проведення співбесід є всебічний аналіз соціально-економічної ситуації в кожному районі, окреслення проблемних ділянок у різних галузях господарства, обговорення плану діяльності органів влади на 2011 рік щодо вирішення нагальних проблем соціально-економічного характеру.

Управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Житомирської ОДА

Повернутися