Влада > Губернатор Житомирщини хоче зробити аерокосмічну зйомку всіх земель області

Губернатор Житомирщини хоче зробити аерокосмічну зйомку всіх земель області


28-03-2011, 17:46.
28 березня 2011 року за участю голови облдержадміністрації Сергія Рижука та голови обласної ради Йосипа Запаловського відбулось навчання сільських та селищних голів з метою активізації сільських та селищних рад щодо розвитку особистих сільських господарств, обслуговуючої кооперації, сільського підприємництва, розробки та забезпечення заходів продовольчої безпеки та опитування громадян щодо запровадження ринку землі.

Виступаючи на заході, Сергій Рижук наголосив на тому, що саме через голів сільських та селищних рад обласна адміністрація буде налагоджувати більш тісний та ефективний зв’язок з громадою, який є запорукою покращення добробуту кожного українця.

Очільник області особливу увагу приділив питанню земельних відносин, впровадженню ринку землі. Найближчим часом потрібно зробити аерокосмічну зйомку всіх земель, яка допоможе, наприклад, прогнозувати майбутній врожай. Дуже важливим є питання руху землі до кращого власника. Селяни очікують від держави прийняття закону про консервацію деградованих та малопродуктивних земель.

Сергій Рижук підкреслив: «Ми повинні конкретними справами засвідчувати свою турботу про людину. Якщо вона працює, то повинна отримувати відповідну винагороду».

Голова облдержадміністрації пообіцяв, що обласна адміністрація разом з обласною радою буде сприяти розвитку кожного з 1613 сіл області і намагатись, щоб у кожному селі щороку була зроблена хоча б одна гарна справа.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Житомирської облдержадміністрації

Повернутися