Влада > Азаров хоче відповідальності Рижука за "комуналку"

Азаров хоче відповідальності Рижука за "комуналку"


1-06-2011, 13:37.
Уряд розгляне відповідальність керівників низки регіонів за втрату контролю у житлово-комунальній сфері. Про це заявив прем'єр Микола Азаров, виступаючи сьогодні на розширеному засіданні уряду.

"Уряд розгляне питання відповідальності за втрату контролю у комунальній сфері керівників Дніпропетровської, Київської, Луганської, Запорізької, Херсонської, Житомирської областей та міста Севастополя", - зазначив він.

Азаров звернув увагу на "несправедливу, необґрунтовану, вражаючу" різницю тарифів на житлово-комунальні послуги у різних регіонах.
"Влада зобов'язана і має всі можливості припинити таке свавілля, запровадити єдині стандарти тарифоутворення. Ми створили інструмент для цього, законодавчо затверджені функції єдиного регулятора житлово-комунальних послуг", - зазначив прем'єр.

Він звинуватив МінЖКГ та регіональні адміністрації у "безвідповідальності та інертності".

"Керівники окремих регіонів, як виявилося, просто не володіють ситуацією. Бездіяльно спостерігають хаос у тарифоутворенні, бездіяльність у цій сфері", - наголосив премєр.

"Ми просимо президента прийняти кадрові пропозиції Кабміну щодо окремих керівників регіонів, профільного міністерства, а також оголосити догану главам обласних адміністрацій, які допустили у своїх регіонах безконтрольне підвищення тарифів", - сказав Азаров.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися