Влада > 150 українських артистів стали заручниками німецького готелю

150 українських артистів стали заручниками німецького готелю


9-09-2011, 11:49.
150 українських артистів, яких запросили на фестиваль до Німеччини, опинилися в заручниках у готелі через банкрутство організаторів фестивалю.
Про це йдеться у листі артистів, повідомляє Гал-інфо.

«Ми, група українських артистів, (в основному з Харкова і Львова) були запрошені на музичний фестиваль в Берлін-Дом в Берліні, де з 1 до 11 вересня повинні були виступати з Реквієм Верді», - пишуть митці. .

«6 вересня ми виступили останній раз, оскільки нам виконавчий директор повідомив, що приймаюча сторона оголосила про своє банкрутство. Потім з'ясувалося, що також не оплачені ні наше проживання, ні транспорт і взагалі нічого», - пишуть артисти.

«Один з наших автобусів також заарештувала поліція. Нас близько 150 осіб. Ми залишилися без засобів до існування, нема грошей, щоб дістатися додому, перебуваємо в 70 км від Берліна біля Франкфурта-на-Одері в готелі Рамада», - йдеться у листі.

Водночас, як повідомляють самі «заручники», керівництво готелю доклало максимум зусиль, щоб якось вирішити цю ситуацію. Вони зв'язалися з представниками Червоного Хреста, поліції та мерії Франкфурта.

«А от представники нашого посольства, цитую перекладача поліції: «Допомоги нуль. Зв`язатися з ними ніякими каналами неможливо». Робота нашого посольства в Берліні - це відсутність будь-якої роботи за казенний рахунок, завдає своєю бездіяльністю величезної шкоди», - наголошують артисти.
Як стало відомо згодом, артисти змогли виїхати з готелю. Німецька сторона за свій кошт забезпечила артистів автобусами, і вони уже їдуть додому. При цьому вони висловили жаль, що українське посольство у Німеччині знехтувало проблемою.

Водночас, як повідомив речник МЗС України Олександр Дикусаров, завдяки вжитим посольством невідкладним заходам у четвер було забезпечено відправку творчого колективу на Батьківщину.

За матеріалами Гал-інфо

Повернутися