Влада > Житомирська "Батьківщина" ініціює референдум по Ботанічному саду

Житомирська "Батьківщина" ініціює референдум по Ботанічному саду


22-09-2011, 16:56.
Сьогодні під час прес-конфернції народного депутата України, очільника Житомирського обласного осередка ВО «Батьківщина» Сергія Пашинського, голова фракції «Батьківщина» в Житомрській міській раді Олександр Радько оприлюднив заяву своєї фракції стосовно Ботанічного саду. В ній, зокрема, йдеться :

«Враховуючи величезний суспільний резонанс навколо питання земельної ділянки площею 5, 3882 га за адресою вул. Корольова, 39 (Ботанічний сад), фракція «Батьківщина» у Житомирській міській раді наполягає на проведенні місцевого референдуму щодо подальшої долі вищезгаданої ділянки.

Для надання можливості громадянам здійснити свої конституційні права по безпосередньому прийняттю рішень в межах території проживання, та вирішення резонансних питань на цих територіях, фракція «Батьківщина» в Житомирській міській раді вирішила наступне:

1. Ініціювати поправки до проекту рішення міської ради, про заборону відчуження земельної ділянки 5, 3882 га за адресою вул. Корольова, 39 (Ботанічний сад), до проведення місцевого референдуму.

2. Згідно законів «Про місцеве самоврядування» та «Про загально державні та місцеві референдуми» внести на голосування на сесії міської ради питання про проведення місцевого референдуму з питанням:

«Що на вашу думку треба зробити з земельною ділянкою 5, 3882 га за адресою вул. Корольова, 39 (Ботанічний сад)».

- Залишити в комунальній власності для подальшого використання в якості паркової зони.

- Продати з аукціона для подальшої забудови

3. Голосування по питанню референдума проводити виключно в поіменному режимі.

4. Звернутися до усіх фракцій та депутатів Житомирської міської ради, яким не байдужа думка мешканців Житомира, з закликом підтримати на сесії питання проведення референдуму з питання використання земель Ботанічного саду.

5. Широко інформувати громадськість Житомира про персональні позиції депутатів та посадовців, щодо цього питання.

Голова фракції «Батьківщина» в Житомирській міській раді Радько А.С.»

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися