Влада > На Житомирщині створено Регіональну дорадчу раду

На Житомирщині створено Регіональну дорадчу раду


28-09-2011, 15:57.
28 вересня відбулось засідання Регіональної дорадчої ради Національного конгресу самоврядування України у Житомирській області.

Головував на засіданні голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський. Учасниками заходу стали голови районних рад та міські голови. Про склад Регіональної дорадчої ради Національного Конгресу місцевого самоврядування України в Житомирській області доповів Йосип Антонович, якого і було обрано головою цього дорадчого органу.
Перший заступник голови ради Володимир Арешонков роз’яснив Положення про Регіональну дорадчу раду Національного Конгресу місцевого самоврядування України в Житомирській області.

Також учасники зібрання мали змогу почути про особливості формування місцевих бюджетів на 2012 рік від заступника начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Леоніда Мініча.

Йосип Запаловський наголосив на необхідності утворення Регіональної дорадчої ради як вагомого та необхідного інструменту у спілкуванні міських, районних, селищних органів місцевого самоврядування та громад з органами виконавчої влади регіону. Також, зазначив, що подібний інструмент при вірному його використанні може суттєво допомогти не тільки налагодити ефективний діалог, але й безпосередньо сприяти вирішенню проблематичних питань.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися