Влада > Мер Житомира розповів колективу міської санепідемстанції про свою діяльність за рік

Мер Житомира розповів колективу міської санепідемстанції про свою діяльність за рік


11-11-2011, 14:50.
11 листопада Житомирський міський голова Володимир Дебой зустрівся із колективом міської санітарно-епідеміологічної станції. Мета робочої зустрічі – звіт за підсумками діяльності за рік.

Мер розповів працівникам установи про досягнення, зміни, які відбулися у місті, а також про перспективи роботи на наступний рік.

Зокрема, міський голова акцентував увагу на житлово-комунальній сфері розвитку міста: цьогоріч виділено 11 млн. грн. на ремонт доріг загального користування, вперше за багато років – 931.тис. грн. на ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій, 1,6 млн. грн. – на ремонт житлового фонду.
На 20 одиниць збільшилася кількість парку Житомирського трамвайно-тролейбусного управління.

Вперше за 10 років поповнився автопарк швидкої допомоги: за ініціативи міського голови у співпраці з міжнародними благодійними організаціями Житомир цьогоріч отримав 2 сучасні повністю укомплектовані реанімобілі.

Покращилася і якість обслуговування у центральній дитячій міській лікарні: на умовах співфінансування з міського бюджету та благодійної організації з Нідерландів у медичний заклад придбано сучасний рентгенівський комплекс, вартістю понад 800 тис. грн.. Нова рентген-установка надасть змогу маленьким житомирянам проходити обстеження швидко, комфортно та з 10-кратним зменшенням дози опромінення на організм.

Відбулися якісні зміни і в освітній сфері. Вперше з часів незалежності житомирські школярі почали проводити уроки фізкультури на лижах та ковзанах, активно діяв клуб дитячого плавання. З міського бюджету виділено 1,5 млн. грн. на встановлення склопакетів на умовах співфінансування, в результаті чого цьогоріч замінено понад 2 тис. аварійних вікон.

Одним із основних завдань міської влади є уникнення довгобудів. Так, вже незабаром буде введено в експлуатацію дитячу музичну школу №1 по вул. Михайлівській та 4-поверховий корпус інфекційного відділення дитячої міської лікарні.

Управління по зв'язках з громадськістю Житомирської міськради

Повернутися