Влада > Влада Житомирщини підписала Меморандум з афганцями області

Влада Житомирщини підписала Меморандум з афганцями області


16-12-2011, 11:50.
15 грудня у Житомирі відбулося підписання Меморандуму про взаємодію та співробітництво між Житомирською облдержадміністрацією, Житомирською обласною радою та Житомирською обласною спілкою ветеранів афганської війни.

Метою підписання документу є збереження злагоди в суспільстві, покращення рівня життєзабезпечення учасників бойових дій на території Республіки Афганістан та воєнних конфліктів в інших державах, членів сімей загиблих (померлих) і тих, хто пропав безвісти під час війни в Афганістані.

«Афганська трагедія залишається великим болем у житті тисяч громадян України. До України не повернулися 3280 наших співвітчизників, 131 із них – жителі Житомирської області. Загалом Афганську війну пройшли 5300 наших земляків. Ці палені вогнем і порохом люди залишаються вірними військовій присязі та військовим обов’язкам», – сказав голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук.

Як зазначив голова обласної організації ветеранів афганської війни Павло Ментов, одним із нагальних питань, яке організація прагне вирішити, заручившись підтримкою влади, є необхідність медикаментозного забезпечення афганців, надяння їм якісного лікування. За словами П. Ментова, 60 ветеранів Афганістану області є депутатами районних і міських рад, 4 учасники бойових дій перебувають у складі депутатського корпусу обласної ради, багато з них працюють в обласній адміністрації, займаються бізнесом, мають активну громадську позицію. «Таким чином ми доводимо, що ми такі ж люди, як і всі інші – просто в нашому житті був Афганістан», – сказав Павло Метов.

Співпраця обласної влади із організацією ветеранів афганської війни розпочалася вже давно. На Житомирщині протягом 15 років діє Координаційна рада сприяння діяльності організації Української спілки ветеранів Афганістану, учасників бойових дій на території інших держав, яку очолює Сергій Рижук.

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися