Влада > Чому працівники Житомирського ТТУ досі не побачили обіцяних грошей?

Чому працівники Житомирського ТТУ досі не побачили обіцяних грошей?


22-12-2011, 11:11.
Уже другий день транспорт Житомирського трамвайно-тролейбусного управління не виходить на маршрути. Усе через те, що працівникам ТТУ досі не виплатили боргів по заробітній платі, хоча влада Житомира та області обіцяла це зробити до 20 грудня.

Як повідомляє управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради, основна причина перебування КП «Житомирського трамвайно-тролейбусного управління» у складній фінансовій ситуації – недофінансування з державного бюджету по гарантованій статті – пільговому перевезенню окремих 22-х категорій громадян. А це – понад 55% усіх пасажирів міського електротранспорту.

Міська влада вважає, що виконала всі зобов’язання, адже збільшено рухомий склад підприємства на 27 одиниць; у повному обсязі відшкодовані втрати підприємства від пільгового перевезення студентів і учнів, на що спрямовано 3,1 млн.грн. На погашення кредиту, залученого підприємством у минулих роках для виплати заробітної плати, спрямовано 5,5 млн.грн.

При цьому субвенції із державного бюджету надійшло втричі менше від необхідного – 11,4 млн.грн. – на рівні минулого року при суттєвому підвищенні вартості енергоносіїв. Результат – непокритий дефіцит коштів внаслідок втрат від перевезення пасажирів пільгових категорій становить 18 млн.грн.
З метою унормування фінансової ситуації на ТТУ керівництвом області та міста проведено низку заходів на державному рівні, внаслідок чого з державного бюджету виділено 3932,7 тис.грн коштів додаткової субвенції на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян і спрямування їх на заробітні плати працівникам підприємства. Нині ж вирішується питання щодо якомога швидшого перерахування державних коштів на рахунок КП «ЖТТУ».

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися