Влада > Житомирська міськрада звертатиметься до сесії обласної ради щодо збільшення субвенції для ЖТТУ

Житомирська міськрада звертатиметься до сесії обласної ради щодо збільшення субвенції для ЖТТУ


27-12-2011, 18:38.
27 грудня дев’ятою сесією Житомирської міської ради прийнято рішення про звернення до сесії обласної ради щодо збільшення субвенції для ЖТТУ за перевезення пасажирів пільгових категорій.

У 2011 році підприємство, перевозячи понад 20 пільгових категорій пасажирів, при збільшенні на 50% вартості електроенергії отримало лише 29% державної субвенції –11,4 млн.грн. при потребі у 35 млн.грн. Про це повідомила у звіті про діяльність КП «ЖТТУ» начальник відділу планово-економічного відділу підприємства Валентина Таможська.

«Якщо говорити про підтримку з міського бюджету, то упродовж 2011 року вона значно збільшилась. Майже 5,5 млн.грн. виділено на поповнення статутного фонду підприємства. Ці кошти спрямовано на погашення відсотків по кредиту, а також на 2 млн.грн. зменшено суму кредиту, взятого для виплати заробітної плати. Міською радою у повному обсязі виділено і кошти за пільгове перевезення студентів та учнів в обсязі 3,1 млн.грн. Таким чином міська рада виконала абсолютно всі свої зобов’язання перед ТТУ», – звітує Валентина Таможська.

Та й підприємство виконує всі свої зобов’язання перед містом і пасажирами, адже це єдиний у місті соціальний перевізник. Упродовж майже 12 місяців поточного року КП «ЖТТУ» надало послуг по перевезенню пасажирів пільгових категорій на загальну суму 29,5 млн.грн., недоотримавши із державного бюджету близько 18 млн.грн. Виручка від перевезення пасажирів за 2011 рік становить 22,9 млн.грн. При цьому підприємство сплатило 16,9 млн.грн. податків, тоді як розмір одержаної субвенції –11,4 млн.грн. В середньому щомісячна виручка ТТУ сягає близько 2,6-2,7 млн.грн., однак майже 1,7 млн.грн. підприємство сплачує податків.

Нагадаємо, 22 грудня за рахунок 3,9 млн.грн. субвенції виплачено заробітну плату працівникам КП «ЖТТУ» за липень-вересень. Нинішня заборгованість за жовтень-листопад становить 3,17 млн.грн.

Управління по зв'язках з громадськістю Житомирської міськради

Повернутися