Влада > Крім Януковича, житомирського губернатора з Днем народження вітали Литвин та Азаров

Крім Януковича, житомирського губернатора з Днем народження вітали Литвин та Азаров


20-01-2012, 15:03.
З 62-м Днем народження голову Житомирської облдержадміністрації Сергія Рижука сьогодні привітав не лише Президент України Віктор Янукович, а й інші керівники держави.

Як повідомляє прес-служба Житомирської ОДА, очільника області привітали з днем народження також Голова Верховної Ради України Володимир Литвин та Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

«За Вашими плечима гідний поваги життєвий шлях, що позначений достойними справами на благо держави й українського народу. Нехай ця урочиста подія стане сходинкою до нових здобутків, додасть Вам сил і енергії на довгі роки», – висловився Володимир Литвин. А Глава уряду Микола Азаров від усієї душі побажав житомирському губернаторові міцного здоров’я і добра. «Хай нинішній рік виправдає усі Ваші надії і прагнення, принесе удачу і добробут кожній українській родині. Щастя, благополуччя й усіляких гараздів!», – сказав він.

Вітальні телеграми та адреси надіслали Сергію Рижуку також народні депутати України, урядовці, голови обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та відомств, однопартійці, колеги і друзі.

За матеріалами прес-служби Житомирської ОДА

Повернутися