Влада > Губернатор Житомирщини вибачився перед депутатами міськради

Губернатор Житомирщини вибачився перед депутатами міськради


10-02-2012, 13:57.
9 лютого, під час чергової сесії Житомирської міськради, депутати наполягли, щоб губернатор області Сергій Рижук публічно вибачився перед ними за погрози «повісити їх на стовпах». (Нагадаємо, С. Рижук обіцяв розвішати на стовпах «чорний список» з прізвищами тих депутатів-«дикунів», котрі не проголосують за передачу земель ботсаду у міську власність для подальшого будівництва там гіпермаркету «Епіцентр»).

«Я не критикував депутатів, я критикував позицію, яку вони займали, відмовившись від 5-ти з лишком гектарів землі і втративши через це 3,5 тис. робочих місць, 15 млн прямих коштів до бюджету і 120 млн інвестицій», - зазначив Рижук.

«Кожен з вас втратив рік на боротьбу з самими собою та одним з одним замість того, щоб просто прийняти у власність міста землі яблуневого саду. Не обов’язково будувати там «Епіцентр», хоча ми точно його побудуємо – як не в Житомирі, то в Новограді-Волинському…і ще один в Бердичеві, і ще один в Коростені. А ви будете без «Епіцентру»

Приймайте ці 5-6 гектарів і займайтеся на них зеленим господарством… Хто вам не дає? Якщо і тут політизація, то чого я тут стою? Перед ким взагалі вибачатися?».

На думку очільника області, депутати міськради продемонстрували неконструктивну позицію: «Ви мене хоч розпинайте, але я вам кажу: ваша така позиція – нікчемна, неконструктивна, вона йде в розріз з життям міської громади. Якщо це вас образило - хоча й ваша позиція – нікчемна - я прошу вибачення. Якщо ж і надалі вона буде такою ж неконструктивною, я буду підбирати до вас більш сучасні слова».

Наостанок очільник області закликав депутатський корпус до миру та злагоди: «Я згоден вибачатися кожного дня перед вами, я згоден допомагати вам день і ніч, але зробіть, будь ласка, одне – не сваріться, не заважайте один одному».

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися