Влада > Житомирська міськрада одна з найпрозоріших в Україні

Житомирська міськрада одна з найпрозоріших в Україні


28-02-2012, 17:23.
За Рейтингом прозорості органів місцевої влади, розробленого Центром політичних студій та аналітики, ГО «Новий громадянин» в рамках проекту «Знати, щоб діяти!», Житомирська міська рада посіла 2-ге місце в Україні серед міських рад.

Про це у листі до Житомирського міського голови повідомив директор Центру політичних студій та аналітики Віктор Таран. «Шановний Володимире Михайловичу! Ваша міська рада в списку найкращих розділили друге місце з Івано-Франківською, Луцькою та Полтавською. Найкращою міською радою в номінації «Прозорість року» стала Вінницька», – йдеться у листі.

Моніторинг відкритості виконавчих комітетів міських рад обласних центрів на виконання норми закону України «Про доступ до публічної інформації» проводився протягом 2011 року. В рамках моніторингу представництва Центру політичних студій та аналітики кожного місяця надсилали тематичні запити, які стосувались підготовки закладів освіти до початку навчального року, організації тендерних процедур управліннями освіти, рівня забезпечення з боку органів місцевої влади соціальних гарантій, ремонту старих і будівництва нових доріг та кількості виділених та витрачених коштів на медичну сферу.

За підсумками 5 хвиль запитів, надісланих протягом липня-грудня 2011 року було складено Рейтинг прозорості органів місцевої влади та номіновані найкращі та найгірші міські ради.

Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради

Повернутися